Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 755 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Descanso
Pościel Fiori
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnoniebieska, 140x220 cm
W magazynie
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Zilverstad
Ramka Family Tree
27x18 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Korkociąg dźwigniowy BarWise
Plastikowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 21,5 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 21,5 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Descanso
Pościel Fiori
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home Luxury
Pościel Red Heritage Lines
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w paski, biała, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Szachy Classic Art of Chess
(3)
W magazynie
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Printworks
Szachy Classic Art of Chess
(3)
W magazynie
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 70x140 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Native Natural
Koc Leaf
Wełniany, szary, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Fedkolor
Obraz London
60x90 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Fedkolor
Obraz Florence
90x60 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Pościel Pacha
Dwuosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z ornamentami, brązowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Raoni
Dwuosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 70x140 cm
(225)
Dostawa od 04.11.2026
294 zł
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, czarne, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, szary, 140x200 cm
(6)
Dostawa od 23.10.2026
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, fioletowe, 70x140 cm
(93)
Dostawa od 04.11.2026
294 zł
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Somma
Z mieszanki wełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 70x140 cm
(155)
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
73,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Beste
Adamaszkowy, kremowy, 240x260 cm
(15)
W magazynie
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, brązowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Mila Home
Dywan dziecięcy Animal World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Bloomingville
Świecznik Deeb
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dekoracyjna Handloom
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dekoracyjna Handloom
Bawełniana, w kolorze khaki, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Mauro Ferretti
Świeczniki zestaw Leaf
2 szt., metalowe
Dostawa od 26.10.2026
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Asher
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 22 cm, wysokość 53 cm
Dostawa od 29.10.2026
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Asher
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 22 cm, wysokość 53 cm
Dostawa od 29.10.2026
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Mouton
Ze sztucznego futra, kremowy, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Koc Aspen
Z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Aspen
Z mikropluszu, szarobrązowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
296 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Aspen
Z mikropluszu, brązowy, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
296 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Wazon Cone
Wysoki, ceramiczny, biały, ø 11,5 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
Flair Rugs
Dywan dziecięcy Prairie
Syntetyczny, z średnim włosiem, z frędzlami, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Amphora
1 l, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Amphora
1 l, plastikowy, brzoskwiniowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Koc Rabbit
Z mikropluszu, zielony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Lustro Riqueza
Ścienne, ø 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Lustro Riqueza
Ścienne, ø 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Lustro Riqueza
Ścienne, ø 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, zielona, 230x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, biała, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Amphora
1 l, plastikowy, brzoskwiniowy
Dostawa od 19.10.2026
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Amphora
1 l, plastikowy, czarny
Dostawa od 19.10.2026
297 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
(8)
W magazynie
298 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
1
...
12
13
14
...
37
Załaduj więcej