Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Kantarel
Ceramiczny, jasnozielony, ø 22 cm, wysokość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Termos Fuori
680 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Libro
Wiszący, czarny, liczba butelek 12, czarny, szerokość 21 cm, wysokość 68 cm
(35)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Gentle Curves
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Golden Peaks II
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Midnight Flight
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer
Drewniany, 10x27 cm, wysokość 33 cm
(4)
Dostawa od 02.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Sheep
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 36x12x24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, jasnozielona, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 4x11,5 cm, wysokość 7 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Zone
Lustro Time
Kosmetyczne, 20x26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Euromant
Koc Skyline
Żółty, 140x180 cm
(266)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 11,5x7 cm, wysokość 3 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 4x11,5 cm, wysokość 7 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Do kontaktu, drewniany, biały, szerokość 4,5 cm, długość 55,5 cm, wysokość 27 cm
(14)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Lucia Classic
Do kontaktu, stołowa, drewniana, biała, ø 12 cm, wysokość 33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 4x11,5 cm, wysokość 7 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 250 ml, do szampana
(4)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Madeline
Zielony, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Dogs
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Penguins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Florentia
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Figurka Nason
Marmurowa, 18x18 cm, wysokość 12,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na piłki Frame
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
240,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Myjka do okien Window Cleaner 51000
(18)
W magazynie
240,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Tube
Cyfrowy, 4,5x21 cm, wysokość 9 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Lustro Viva
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 18,5x23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Comallo
Z mieszanki wełny, zielona, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dziecięca lampa sufitowa Ugglarp
Biała, szklana, natynkowa , ø39x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
2 szt., ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
194 zł
z kodem
241,99 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Aram
Ceramiczny, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Narzuta Waffle
Bawełniana, pomarańczowa, 220x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mila Home
Narzuta Waffle
Bawełniana, jasnobrązowa, 220x240 cm
(5)
W magazynie
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Abeille
4 szt., 230 ml, do wina
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Eviaya
3 szt., 290 ml, kamionkowe, do latte
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
80,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Calliope
6 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
40,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Koc
Żółty/brązowy, 127x185 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Do kontaktu, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 1 cm, długość 60 cm, wysokość 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
98
99
100
101
102
Załaduj więcej