Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Caro
Waflowy, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 120x170 cm
(8)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, żółta, 220x240 cm
(24)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 55x55 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 32 cm, ceramika
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, biały
(4)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
Aksamitny, zielony, 220x240 cm
(9)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Astrid
Metalowa, wysokość 35 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 300 ml, do wina
(116)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Star
Beżowa, 54x54 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Morsø
Wazon Flame
Porcelanowy, szary, ø 14 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do babki Delicia
28 x 27 cm, ceramika
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Roza
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, jasnoniebieski, ø 17 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Wazon Kusintha
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Restilo
Sztuczne kwiaty zestaw Dahlia
10 szt., wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
23,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bridge
Do kontaktu, drewniany/metalowy, czerwony, szerokość 5 cm, długość 47 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Kenzie
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 19 cm
Dostawa od 21.10.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sollux
Żyrandol dziecięcy Puss
Biały, plastikowy, ø40x95 cm
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, jednoosobowe, z mieszanki lnu, białe, 90x200 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Wazon Woman
Porcelanowy, biały, 13x15 cm, wysokość 29 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Mini Hearts
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, czerwona/biała, 200x220 cm
(6)
W magazynie
190 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Oxana
2 szt., kamienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
119 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Amelie
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, w paski/z ornamentami, 200x200 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Vintage Rosebud Lace
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kwiecista, kremowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, zielona, 200x200 cm
(6)
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Jednoosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, szara/antracytowa, 160x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Eliot
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z perkalu bawełnianego, abstrakcyjny wzór, biała/beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 32 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Oxford Lace
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Paw Patrol
Do łóżeczka, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Pogni
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, 11x11 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Stolt
Do kontaktu, stołowa, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 18 cm, długość 40 cm, wysokość 121 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/beżowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Monkey
Metalowa, 5x17 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 200x220 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(5)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Umbra
Karmnik dla ptaków Bird
23x21 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Cream 2.0
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(1)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Ash
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(182)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Black 2.0
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarny
(182)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(2)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
1
...
98
99
100
101
102
Załaduj więcej