Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 918 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Pościel Linella
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, w kolorze kości słoniowej, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel Magic
Dwuosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Wazon Bird On Branch
Szklany, niebieski, ø 9,5 cm, wysokość 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Riva
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 135x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 19 cm, wysokość 28 cm
Dostawa od 21.10.2026
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, jasnoszary
(6)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (2)
douceur d'intérieur
Pościel Meline
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, bawełniana, szara, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Zabawka interaktywna Circus Bear
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Meline
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, bawełniana, zielona, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Meline
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 230x220 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Girlanda świetlna Chrissline
Czarna, gumowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 10 m
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Ciemnobrązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø40x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, szary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
Bianca
Pościel Winter Scene
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, szaroniebieska, 200x200 cm
(6)
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 100 cm
(3)
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 240 ml, do szampana
(148)
W magazynie
207 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, drukowany, szklany
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poduszki na krzesła zestaw Blue Christmas
4 szt., wiązane, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Orion
Brytfanna Grande
22,5x35,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
30x33 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kule na płot zestaw
3 szt., szklane, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Black+Blum
Butelka termiczna Explorer
850 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Gabin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, kwiecista, niebieska/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Tace dekoracyjne zestaw Pepe
2 szt., 25x80 cm
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Dolly
Z mikropluszu, czarno-biała, 13x56 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(13)
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukcja/drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Catchy
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, beżowa, flanelowa, 135x200 cm
Dostawa od 26.10.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Unidance
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, różowa, flanelowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
207,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, jasnobrązowy, 240x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Good Morning
Pościel dziecięca Idun
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, biała/szałwiowa, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
207,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Florist
2 szt., 330 ml, ceramiczne
(7)
W magazynie
208 zł
104 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Lucas Multi
Czarna, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/zielona, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Dekoracja świetlna Luton
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 12x12x22 cm
W magazynie
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
87
88
89
...
103
Załaduj więcej