Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 914 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 200x220 cm
(310)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Tina
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 160x220 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mila Home
Pościel
Jednoosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 160x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Bowie
Bawełniana, ze świątecznym motywem, czerwona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Bowie
Bawełniana, ze świątecznym motywem, czerwona/różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
202 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(154)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Grace Floral Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, szara, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Cattara
Grill Crotone
Na węgiel drzewny/przenośny
(16)
Dostawa od 22.10.2026
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Pościel Floral
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, kwiecista, biała/różowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Good Morning
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, biała, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Wazon
Szklany, brązowy, ø 22 cm, wysokość 29 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Manma
Z mieszanki lnu, na zamek , geometryczna/abstrakcyjny wzór, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Madlena
Kamienna, ø 18 cm
Dostawa od 14.12.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Tranquil
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
204,99 zł
68,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 230x220 cm
(3)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Violet Blossom
700 ml, ze stali nierdzewnej, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Their Nibs
Pościel Peacock Feather
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z motywem zwierzęcym, biała/zielononiebieska, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
PT LIVING
Tablica Perky
Magnetyczna, 50x50 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Tower
Metalowy, 26,5x21 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Tower
Metalowy, 26,5x21 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Black
700 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
(1)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoszary, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Light & Living
Miska dekoracyjna Rosana
Metalowa, 15x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Emilia
Dwuosobowa, otwarta, bawełniana, kwiecista, czarna/beżowa, 200x220 cm
(7)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Rose Quartz
700 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(2)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Linella
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, zielona, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, jasnoszary
(4)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
Catherine Lansfield
Pościel Sheep
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(216)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Echeveria
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Gigi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, zielona/kremowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Costa
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Cherry Blossom Gloss
600 ml, ze stali nierdzewnej, różowa
(19)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
600 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Pościel Linella
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, biała, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Linella
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, w kolorze kości słoniowej, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel Magic
Dwuosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Wazon Bird On Branch
Szklany, niebieski, ø 9,5 cm, wysokość 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
86
87
88
...
103
Załaduj więcej