Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 912 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
noo.ma
Ręcznik plażowy Su
Bawełniany, geometryczny/w paski/w kratkę, jasnożółty/niebieski, 100x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Klosz do lampy dziecięcej Agnes
Biały/brązowy, bambusowy, ø34x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Wild Forest
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, żółty/biały, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mijolnir
Pościel Elena
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, kwiecista, jasnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, ciemnobrązowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Szklanki zestaw Frosted
4 szt., 360 ml, do whiskey
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Lékué
Formy do pieczenia zestaw Essential
3 szt., silikon
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., w kolorze khaki, 17x33 cm
W magazynie
199 zł
99,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Liczba sztuk (2)
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Narzuta Lotus
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(26)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Różowa/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Szkatułka na biżuterię Spindle
Wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Liczba sztuk (2)
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(2)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(8)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, różowa, 230x220 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Zielona/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Hampton Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, zielona/kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Fartuch Forest Green
Lniany, ciemnozielony
(2)
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, w paski, niebieska, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, w paski, ciemnofioletowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Moulin Roty
Plecak dziecięcy Alphonse
Bawełniany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Textured Wave Faux Fur
Jednoosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, z materiału sherpa, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Hamak Edessa
Długość 200 cm, szerokość 80 cm, nośność 110 kg
Dostawa od 26.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 27x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
Premium
Linen Tales
Fartuch Sage
Lniany, jasnozielony
(1)
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Maravilla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x17x68 cm
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 200x220 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Imprint
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sweet Home
30x30 cm, 3 szt., - iluzja 3D/drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Obrus Gaia
Ciemnozielony, 110x160 cm
(6)
Dostawa od 16.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Ręcznik kąpielowy Gobo
Frotte, bawełniany, w paski, lawendowy/kremowy, 70x140 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
noo.ma
Ręcznik kąpielowy Gobo
Frotte, bawełniany, w paski, lawendowy/kremowy, 70x140 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, zielony, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Pościel Atlantis
Dwuosobowa, zapinana na guziki, kwiecista, biała, 240x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Arto
Frotte, z bawełny organicznej, w paski, zielony, 70x140 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Poduszka na krzesło Joncols
Zewnętrzna, 41x43 cm
Dostawa od 14.12.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Ouessant
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 200x220 cm
(310)
W magazynie
200,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
85
86
87
...
103
Załaduj więcej