Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 922 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 100x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Pościel Morgane
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 200x200 cm
(5)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Peach Rose
410 ml, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Nóż
Typu santoku, ze stali damasceńskiej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville
Świeczniki zestaw Glory
2 szt., z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Szkatułka na biżuterię Wood
Drewniana/metalowa, 19,5x17 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, ze stali nierdzewnej, niebieski
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Pościel Morgane
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, szaroróżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Agnes
3 szt., kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Utopia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała/brązowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leitmotiv
Lampka dziecięca Sitting Dog
Żółta, plastikowa, LED, do kontaktu
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home Luxury
Pościel White Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, kwiecista, biała/szara, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki, 150x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home Luxury
Pościel Linear Calm Geometric
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, geometryczna/w paski/w kratkę, szara, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Bellis
6 szt., frotte, bawełniane, z ornamentami, pomarańczowe/beżowe, 2x mały ręcznik (30x50)/2x średni ręcznik (50x90)/2x ręcznik kąpielowy (70x130)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pościel dziecięca Seashells
Do łóżeczka, zapinana na guziki, niebieska, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kartos
Zestaw do kaligrafii Quadrilobo
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pościel dziecięca Seashells
Do łóżeczka, zapinana na guziki, kremowa, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home Luxury
Pościel Earth-Inspired Calm
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, abstrakcyjny wzór, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home Luxury
Pościel Soft Geometry
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, geometryczna, biała/różowa, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, koniakowy, 150x250 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Roba
Pościel dziecięca Lil Planet
Do łóżeczka, zapinana na guziki, jasnoszara, 100x135 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Szara, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją, 12x2,5x9 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 100x150 cm
(5)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, kremowa, 140x200 cm
(9)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieska, 17x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
92,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Hera
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 240x220 cm
(2)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Alpage
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, czerwona, 240x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sofus
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, IP44, 50x12x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dziecięcy dywan do zabawy Sweet Town
Syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, szara, 240x260 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Artevasi
Osłonka na doniczkę Minerva
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 19,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami Essentials
Doniczka Rose
Ze sztucznego rattanu, wysokość 70 cm
(117)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Cloud Dusty Green
Miętowa, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 17x10x9,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Cloud Off-White
Biała, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 17x10x9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Maxime
Adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, żółta, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Lustro Sono
Kosmetyczne, ø 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
75
76
77
...
103
Załaduj więcej