Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 935 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Full Beige
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
knor
Ramka
55x45 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Echo
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Neutral Rainbow
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Tofou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 16 cm, długość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/zielona, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego
Rekomendowany wiek 4+ lat, BPA free
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy Zoo
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Kubek podróżny Sipp
450 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski/w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 123 h, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka ergonomiczna Bagel
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, ø 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, 230x220 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Isadora Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/beżowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mila Home
Narzuta Pique
Bawełniana, brązowa, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
152,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 200x200 cm
(7)
W magazynie
152,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Betiel
3 szt., drewniane, ze świątecznym motywem
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
51 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Neat
26x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 230x220 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mauro Ferretti
Kwietniki Whity
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Obrus Mandala
W mandalę, ciemnozielony, ø 140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca Coconut Milk Mango
Zapachowa, o zapachu wanilii/o zapachu kokosa/o zapachu mango, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, pomarańczowa/jasnobrązowa, 230x220 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Dres
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 4+ lat, BPA free
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 17 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Zestaw do zabawy Yummy
Rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Girlanda dziecięca Pom Pom
Długość 300 cm, bawełniana/z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 17 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 240x220 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan dziecięcy Animal Friends
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Really Nice Things
Torba na matę do jogi Green Moss
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nivara
Bawełniana, na zamek , vintage/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Howdy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona/różowa, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, lawendowa, 230x220 cm
(629)
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 230x220 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Disco Cherries Stripes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 14x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 270 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Gra karciana Texas Hold'em
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Obrus Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, beżowy, ø 140 cm
(11)
Dostawa od 15.12.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Clarence Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, zielona/różowa, 230x220 cm
(21)
Dostawa od 04.11.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
ILLUME x Bloomingville
Świeca Citrus Crush
Zapachowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mandarynki/z nutami owocowymi, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
50
51
52
...
103
Załaduj więcej