Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 908 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, zielona, 135x200 cm
(10)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, bordowe, 220x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (6)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 405 cm
(25)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Skarbonka Football Shoe
Metalowa, 13x5,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Nordic Fairytale
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Keksówka Fattoria
12 x 19 cm, ceramika
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, zielone, 180x200 cm
(7)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Eucalyptus
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Dóris
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Space
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Bisby
2 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, brązowe, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(13)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Yes Everyday
Wazon Kaelis
Ceramiczny, 21,5x23,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Koc Cocoon
Z mikropluszu, szarobrązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Koc Cocoon
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Koc Cocoon
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
My House
Pościel Wood
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
(1)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Cocoon
Z mikropluszu, szary, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
My House
Pościel Nord Flake
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w gwiazdy, 140x200 cm
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Trick or Treat
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna, 200x200 cm
(1)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kilim dziecięcy Saga
Wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, różowa/brązowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, ciemnoniebieska, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Corded Leaves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, żakardowa, strukturalna, szarobeżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
OYOY Mini
Kilim dziecięcy Saga
Wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sorrell
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Water life
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Forest Animals
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Ciemnoszara, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, niebieskie, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Good Morning
Pościel dziecięca Adria
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnoróżowa, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Leno
3 szt., czarno-białe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
138 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnobrązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Ombre Rainbow Clouds
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/różowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Serela
Marmurowa, 18x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Kilim dziecięcy Milu
Wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztuczna roślina Anthurium
Ø 40 cm, wysokość 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Velia
Stalowy, beżowy, ø 21 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Mireni
Z papier mâché, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 14.12.2026
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dyfuzor The Essence
O zapachu cytrusów/o zapachu kwiatów, ø 6 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,56 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Tescoma
Kieliszki zestaw Giorgio
6 szt., 570 ml, do wina
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138,99 zł
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Bambino
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
37
38
39
...
103
Załaduj więcej