Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 920 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, czarne, 220x200 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (6)
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Karlsson
Budzik Circus Rings
Ø 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Jada
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoniebieski, 80x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Mono Satin Stitch
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, biała, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, szara, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel dziecięca Mini Moo Cow
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/zielona, bawełniana, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 170x210 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Ulubione
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(111)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Orazia
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 40x4x40 cm
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Circus Rings
Ø 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Poduszka dziecięca Style
Pluszowa, różowa, 32x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Carved Bow
Różowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, zielony, 210x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Biała/zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mijolnir
Pościel Line Art
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ceglasta, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnozielony, 210x160 cm
(80)
Dostawa od 16.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, brązowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Karla
Czarna, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(1)
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie/szare, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Garden Pleasure
Wiertło ręczne
Metalowe/plastikowe, 99 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
House Nordic
Wazon
Wysoki, ceramiczny, brązowy, ø 11 cm, wysokość 39 cm
Dostawa od 26.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, zielony, 80x120 cm
(8)
Dostawa od 20.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, biały, 130x160 cm
Dostawa od 20.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Sztuczna roślina Senecio
Ø 13 cm, wysokość 37 cm
Dostawa od 20.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca Style
Pluszowa, zielona, 32x28 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch Havana
Bawełniany, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Pościel dziecięca Butterfly Garden
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
24 x 24 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Too Many Books
Metalowa
(24)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, jasnobrązowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw Taulo
2 szt., z bawełny organicznej, białe/niebieskie, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/brązowe, 40x55 cm
(6)
W magazynie
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Pościel Porte Bonheur
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę, czarna, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Nova One
Na waciki, kamionkowy, pomarańczowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, pomarańczowy/beżowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, białe, 160x200 cm
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Princezny "Heart"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, jasnożółty/fioletowy, 50x90 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
1
...
15
16
17
...
103
Załaduj więcej