Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 925 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Jerry Fabrics
Prześcieradło Basic
Z gumką, z mikfroflaneli, kremowe, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Flamingo
Biała, plastikowa, LED, na baterie/na USB, 8x13x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Fioletowa, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(2)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(8)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Sphere
Kamienny
Dostawa od 30.10.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Mellow
2 szt., silikonowe, niebieskie/brązowe
Dostawa od 19.10.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, ceglasta, 14x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, szaroniebieska, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielononiebieska, 230x220 cm
(105)
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 230x220 cm
(105)
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
OYOY Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowy
Dostawa od 19.10.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Mireni
Papierowa, ø 29 cm
Dostawa od 14.12.2026
114,94 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 11,5x9,5 cm, wysokość 23,5 cm
(4)
W magazynie
114,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Cora
26 x 25 cm, metal
(63)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ingrid Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(3)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Koc Ziggy
Z mieszanki bawełny, kremowy, 125x150 cm
(4)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel Larum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, z nadrukiem, niebieska/kremowa, 140x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Bichette
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Roxy
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/w kolorze terakoty, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnoszary, 160x210 cm
(40)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Dzbanek do herbaty Louka
1 l, porcelanowy, biały/fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Loha
Metalowy, szałwiowy, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Gordon
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 35 cm, długość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Tigry
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Wednesday "Rain"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, ciemnoniebieska, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, czarna, 180x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Świecznik Cielo
Na świeczkę typu tealight/adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, do latte, ciemnoniebieski
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Karlsson
Budzik Pearl Glow
Ø 8 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Wazon Kagetsu
Ceramiczny, w kolorze terakoty, 3x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 11 m
(1)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Dina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/zielona, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, biały
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe
W magazynie
115 zł
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wazon Brice
Szklany, różowy, ø 15 cm, wysokość 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Solene
Bawełniany, w kolorze terakoty, 150x200 cm
(2)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Cadria
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, geometryczna/w kratkę, biała/beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Wazon Kagetsu
Ceramiczny, zielony, 3x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Peppa Pig
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, do latte, czarny
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Lustro Ilina
Kosmetyczne, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Zoro
Marmurowa, ø 15 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 29.10.2026
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Groot
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Kieszonka na sztućce Light Grey
2 szt., lniana, 23x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
12
13
14
...
103
Załaduj więcej