Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 740 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Snowy Hills
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Sunny World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
Dostawa od 15.12.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Furry World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Savana Ride
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
Dostawa od 15.12.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Space Trip
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
Dostawa od 15.12.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Vintage World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy World Around Me
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Svarta
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 24,5 cm, wysokość 28 cm
(5)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Mirery
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, niebieska, 200x220 cm
(1)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Forest Land
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Scala
60x40 cm
Dostawa od 30.10.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Flowers Pink
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/w kolorze kości słoniowej, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Rainbow World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, szarobeżowa, 240x260 cm
(4)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Vidia
Ręcznie wykonany, szklany, ø 13 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, zielona, 240x260 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Night Trip
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel LeBonom
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, jasnożółta, 200x220 cm
(19)
W magazynie
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Pościel LeBonom
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, różowa, 200x220 cm
(28)
W magazynie
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Midnight
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, morska, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Ombria
Ceramiczny, biały, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Lysekil
Do kontaktu, stołowa, drewniana/metalowa, czarna, szerokość 5 cm, długość 30 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Podwyższona skrzynka na rośliny Magnolia
24x64 cm, wysokość 51 cm
(57)
W magazynie
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Luna
Ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Filur
3 szt., kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, niebieska, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Green Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 120x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Velvet Accordion
Na USB, stołowa/przenośna, tekstylna/papierowa, ciemnobrązowa, szerokość 10 cm, długość 10 cm, wysokość 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, czarne, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ø 8 cm, szerokość 9,5 cm, długość 9,5 cm, wysokość 8 cm
(38)
Dostawa od 16.10.2026
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dyfuzor Smart
Elektryczny, ø 6,5 cm, wysokość 8,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dyfuzor Smart
Elektryczny, ø 6,5 cm, wysokość 8,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, fioletowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro Dea
Ścienne/na drzwi, 35x125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Maty stołowe zestaw Uncinetto
6 szt., papierowe, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa lawa Glitter
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, ø10x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Floral Patchwork
Pikowana, żółta/beżowa, 220x230 cm
(33)
W magazynie
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Animal Friends
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski, ø 120 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
257,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
1
...
33
34
35
36
37
Załaduj więcej