Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 743 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Dywan dziecięcy Happy Panda
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoszary, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Figurka Vinini
Kamionkowa, 13x18 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, ciemnoszare, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Majestic
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Pink Unicorn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
Dostawa od 15.12.2026
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Bricks
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Concrete II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Linen
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Medium Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Terrazzo
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Travertine II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Waves II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Candy Shock
Neon Rectangle
LED, biały, 8 W, 30x2 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Liczba sztuk (2)
Karlsson
Budzik Modern Cuckoo
12x6 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Organizer łazienkowy Moona
Obrotowy, czarny, 27x15 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Umbra
Organizer łazienkowy Moona
Obrotowy, w naturalnym kolorze, 27x15 cm, wysokość 18 cm
(35)
W magazynie
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszara, 245x280 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ceramiczne, białe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Lustro Philou
Ścienne, 59x60 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Koc Nulina
Brązowy, 130x170 cm
Dostawa od 14.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Mure
Szklany, brązowy, ø 28 cm, wysokość 30 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dekoracje ścienne zestaw Siluna
3 szt., wysokość 72 cm
(4)
Dostawa od 14.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dywan dziecięcy Epifania
Bawełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 90x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dywan dziecięcy Tandani
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z średnim włosiem, okrągły, kremowy, ø 100 cm
Dostawa od 14.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Lenorel
Marmurowa, 28x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Osłonka na doniczkę Mash
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 28 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, niebieski, ø 33 cm, wysokość 33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Miska dekoracyjna Vorma
Szklana, ø 17 cm
Dostawa od 07.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztuczna palma
70x60 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Koc Lideba
Dzianinowy, bawełniany, żółty/beżowy, 100x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Elodie
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, w kolorze terakoty, 75x120 cm
Dostawa od 14.10.2026
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Ramka Bowerbird
22x28 cm, drewniana, biała/beżowa, rozmiar zdjęcia: 13x18
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, brązowa, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Benni
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, brązowy, 101x120 cm
Dostawa od 14.10.2026
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Emmi
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, brązowy/kremowy, 95x120 cm
Dostawa od 21.10.2026
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bitz
Kubki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Patsy
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, czarny/kremowy, 103x120 cm
(1)
W magazynie
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Doniczka Mentha
20x60 cm, wysokość 20,5 cm
(13)
W magazynie
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Lampion Serein
Drewniany/tekstylny, ø 21 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Bea
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, jasnobrązowy, 93x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Sway
Kamionkowa, ø 24 cm
W magazynie
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
30
31
32
...
37
Załaduj więcej