Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 755 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
douceur d'intérieur
Koc Boudoir
Z mikropluszu, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Premium
Bloomingville
Lampa naftowa Lilan
Metalowa, ø 19 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Crinkle Seersucker
W naturalnym kolorze, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, szare, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Crinkle Seersucker
Zielona, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Czarny, metalowy, do kontaktu, 17x4x30 cm
(3)
W magazynie
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Ashford Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw
10 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
Dostawa od 19.11.2026
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Neon Plexy
LED, różowy, 5 W, 48x1 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Colorful
Metalowa, wysokość 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 200x200 cm
(7)
W magazynie
285,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, biała, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley Matt Velvet
Pikowana, aksamitna, bordowa, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Wazon Carima
Szklany, brązowy/beżowy, ø 22 cm, wysokość 33,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley Matt Velvet
Pikowana, aksamitna, ciemnobrązowa, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Dziecięcy dywan do zabawy Gameplan
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoszary, 120x170 cm
(16)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 940 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
142,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, kremowa, 220x220 cm
(3)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Maximex
Kwietnik Vertical
Metalowy, 62x56,5 cm, wysokość 85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bobo
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, 32x6,5x33 cm
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x220 cm
(7)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
3 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Dywan dziecięcy Crazy Unicorn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Hübsch
Wazon Lunar
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 20 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, ciemnobrązowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bianca
Pościel Mayfair
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, czarna, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Podpórka do roślin
Drewniana, 30x30 cm, wysokość 150 cm
Dostawa od 29.10.2026
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 810 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, drukowany, na płótnie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, beżowy/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, ciemnozielony/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, niebieski/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Bridgerton Regal Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Stay Warm
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, biała, 245x280 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Osłonki na doniczki zestaw
Plastikowe, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Pościel Double Heart
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem, żółta, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Day Break
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Ingolf
Szklany, brązowy, 18x19,5 cm, wysokość 26 cm
(18)
W magazynie
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Brick Click
Cyfrowy, 4,5x15 cm, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
26
27
28
...
37
Załaduj więcej