Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 755 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Bloomingville
Wazon Limone
Ręcznie malowany, kamionkowy, żółty, ø 22 cm, wysokość 22 cm
Dostawa od 21.10.2026
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Console
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 36x12x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Native Natural
Koc Leaf
Wełniany, beżowy, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., turkusowe, 70x140 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290,99 zł
72,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Mila Home
Dywan dziecięcy Green Neighbourhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, zielony, ø 120 cm
(1)
W magazynie
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home Luxury
Pościel Waffle Striped
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, antracytowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home Luxury
Pościel Waffle Striped
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(71)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Pościel dziecięca Botany
Do łóżeczka, zapinana na suwak, beżowa, lniana, 70x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Maricala
Ręcznie malowany, kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 27 cm
(3)
W magazynie
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Irie
Żelazny, kremowy, 18x26 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Ulubione
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(112)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 20 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
289,99 zł
145 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ESTE
Dywan dziecięcy Cherry
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
W magazynie
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Organizer łazienkowy Glam
Na kosmetyki, plastikowy, biały, 27x18 cm, wysokość 25 cm
(20)
W magazynie
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koc Carmel
Z mieszanki wełny, jasnobrązowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Szlafrok Kimono
W rozmiarze S/M, muślinowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Kids
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Kids
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 120x170 cm
(6)
W magazynie
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Foutastic
Szlafrok Kimono
W rozmiarze S/M, muślinowy, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Sztuczna monstera
17x18 cm, wysokość 90 cm
(8)
Dostawa od 26.10.2026
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Rubia
Ø 45 cm, wysokość 105 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Native Natural
Koc Hoop
Wełniany, żółty, 140x200 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Native Natural
Koc Hoop
Wełniany, niebieski, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, biała, 200x200 cm
(15)
W magazynie
288,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, beżowa, 240x220 cm
(9)
W magazynie
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Crinkle Seersucker
Biała, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, białe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, fioletowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Textured Wave Faux Fur
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
Aksamitny, kremowy, 240x260 cm
(7)
W magazynie
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Yes Everyday
Lustro Kennelly
Ścienne, 50x80 cm
Dostawa od 22.10.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Trace
Pikowana, szara, 200x220 cm
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Crinkle Seersucker
Niebieska, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, pomarańczowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, zielone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
66x69 cm, 5 szt., ścienne, metalowe, białe, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
287,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Brytfanny zestaw GRANDE
2 szt., 24,5x32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Artista
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Roba
Przewijak Style
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 73 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
25
26
27
...
37
Załaduj więcej