Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, miętowy, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, niebieskie, 180x200 cm
(7)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Disorder
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/szary, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Obrus Bloom
Zmywalny, kwiecisty, 140x250 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus Tone
Zmywalny, kwiecisty, 140x250 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, czerwona, ø 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, biała, ø 25 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Game Over
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czarna/niebieska, 135x200 cm
(5)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Boho
Do łóżeczka, otwarta, różowa, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Wise
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, różowa, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
2 szt., 400 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
(1)
Dostawa od 26.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
47x57 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 40x50
(1)
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Szklana, 18x13 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Soho
2 szt., 155 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Termos Termo
3,9 l, na jedzenie, kremowy
(31)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 4+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świeca Iris Cucumber Blossom
Zapachowa, o zapachu ogórka, czas palenia 30 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw White
2 szt., lniane, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, zielone, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, zielona, ø 6 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Ręcznik Arto
Frotte, z bawełny organicznej, zielony, 50x100 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Meri Meri
Świece zestaw Mushroom
3 szt., wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Świecznik Bell
Z żywicy polimerowej, ze świątecznym motywem
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print Natural
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, żółta, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, żółte, 180x200 cm
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, żółte, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Dide
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, żółta/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, żółty, 130x160 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, beżowe, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone/niebieskie, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone, 50x63 cm
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 18 cm, wysokość 20 cm
(14)
Dostawa od 21.10.2026
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Ruby
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, frotte, beżowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, biały, 210x160 cm
(80)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 55x39 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 55x39 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
1
...
97
98
99
...
102
Załaduj więcej