Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 886 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, zielona, 180x220 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 135x200 cm
(16)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, żółta, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, żółta, 135x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Ariel
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna
Ze sztucznego futra, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Ręczniki zestaw Pixie
2 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(24)
W magazynie
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Licorne
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Ręczniki zestaw Pixie
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
noo.ma
Rękawica kuchenna Rubi
Bawełniana, kremowa, 15,5x31 cm
Dostawa od 20.10.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
noo.ma
Rękawica kuchenna Rubi
Bawełniana, lawendowa, 15,5x31 cm
Dostawa od 20.10.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Liam
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, biała, 240x220 cm
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 53 h, ø 4 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(4)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 160x200 cm
(32)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, białe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, bordowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, bordowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, ciemnobrązowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnobrązowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciemnobrązowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnofioletowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, czarna, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, czarne, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Enchanted Twilight
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Poppy
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, czerwona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Tartan Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/ciemnozielona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Brandani
Dyfuzor Bubble
Ø 11 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Dyfuzor Bubble
Ø 12 cm, wysokość 18,5 cm
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2024510
360 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieski
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Blomus
Wazony zestaw Nona
3 szt., porcelanowe, jasnoszare, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świecznik Elef
Kamionkowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Teddy Bear
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, kremowe, 200x200 cm
(41)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, kremowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Eucalyptus
Lniana, na zamek , 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Botany
Lniana, na zamek , kwiecista, 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Świecznik Zireya
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Notes na daty urodzin Terrazzo
6 str.
(1)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Disco Cherries
Pluszowa, różowa, 25x30 cm
(5)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Szara, 60x60 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, różowa, ø 25 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
1
...
95
96
97
...
102
Załaduj więcej