Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 885 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Olive Bunch II
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pieluszki Lil Planet
3 szt., zielone, muślinowe, 80x80 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Cocoon
Z mikropluszu, szarobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Kubek Pride
375 ml, porcelanowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Ulubione
Metaltex
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 12
(44)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szare, 160x200 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Aquamarin
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Dusky Pink
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Pistachio
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2024410
360 ml, ze stali nierdzewnej, łososiowy
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider-man
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(8)
W magazynie
110,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
110,99 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110,99 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Butter Kings
Ścierki zestaw Christmas Twigs
2 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, beżowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, beżowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Do kontaktu, metalowa/papierowa, biała/w kolorze srebra, szerokość 21 cm, długość 35 cm, wysokość 52 cm
(7)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, biała, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Wisteria
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/fioletowa, 135x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/różowe, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/szare, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/zielona, 135x200 cm
(59)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Brandani
Wazon
Szklany, biały, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 180x200 cm
(9)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Balvi
Ramka Hidden Cat
31x19,5 cm, stojąca, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Balvi
Ramka Hidden Cat
36x16 cm, stojąca, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, czarna
(2)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki, czarno-biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Brandani
Wazon
Szklany, czerwony, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Figurka Yoga Bow
Z żywicy polimerowej, 6x20 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, fioletowy, 160x210 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 150x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2024310
360 ml, ze stali nierdzewnej, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
93
94
95
...
102
Załaduj więcej