Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 928 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Remember
Długopis Paul
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 11,5x9,5 cm, wysokość 23,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do kołaczy węgierskich Delícia
2 szt., 23 x 20 cm, stal nierdzewna
(16)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Gra memory Yummy
Dostawa od 19.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Grill
Na węgiel drzewny, ø 36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Shine
300 ml, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
(29)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Fleece
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, kremowe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Suerta
Lniana, na zamek , 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Suerta
Lniana, na zamek , 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mauro Ferretti
Taca dekoracyjna Foglia
Metalowa, 11x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Świecznik Palloa
Metalowy
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Pumpkins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska/pomarańczowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Podpórka do książek Birds
Metalowa
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, 14x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(402)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Frotte, w kolorze khaki, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Good Morning
Pościel dziecięca Catlife
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, szara/brązowa, bawełniana, 120x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Wazon Fancy Home
Ceramiczny, szary, 9,5x13 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Frotte, szałwiowy, 70x140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Nowość
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Vitro
6 szt., 460 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
18,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, żółte, 240x300 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, niebieskie, 140x200 cm
(2)
W magazynie
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Bright Football
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 135x200 cm
(9)
W magazynie
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minecraft Survival Mode
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona/czarna, bawełniana, 140x200 cm
(15)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 180x200 cm
(46)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
zestaw 4 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
4 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø6,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Lucie Floral Frill
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę/kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(15)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, niebieski, 210x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Terrazzo
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 15 cm, wysokość 14 cm
(33)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vialli Design
Butelka termiczna Fuori
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Domek dla owadów
18,5x10 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
28 x 20 cm, stal nierdzewna
(4)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Kubki zestaw Jolly
2 szt., 300 ml, kamionkowe
(35)
W magazynie
112 zł
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 7x, ø 15 cm
(25)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Wazon Bashir
Ręcznie wykonany, kamionkowy, niebieski, ø 16 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Busy B
Notes na daty urodzin
12 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rabbit
Z mikropluszu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
Dostawa od 09.11.2026
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, czarna, ø 25 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Pippa
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
92
93
94
...
103
Załaduj więcej