Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 923 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, jasnobrązowa, 180x220 cm
(3)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, jasnobrązowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, fioletowy
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Blue Fog
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(11)
Dostawa od 19.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Daniela
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
500 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnozielony, 16,5x12 cm, wysokość 17 cm
(21)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Pieluszki Sea Garden
3 szt., jasnożółte, z bawełny organicznej, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
39,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, jasnożółty/fioletowy, 50x90 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville Mini
Kubki dla dzieci zestaw Darby
2 szt., 200 ml, kamionkowe, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Qwetch
Kubek termiczny Originals
470 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., metalowe, 14x24 cm
Dostawa od 20.10.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, żółty
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Mijolnir
Pościel Margot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, niebieska, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/brązowe, 40x55 cm
(6)
W magazynie
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/brązowy, 50x90 cm
(3)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
Hübsch
Ręcznik Promenade
Frotte, bawełniany, niebieski/fioletowy, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/różowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Kate Louise
Obrus Floral Symetry
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem/kwiecisty, czarny, 135x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Podpórka do książek Forest
Metalowa
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Too Many Books
Metalowa
(24)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, pomarańczowy/beżowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Nova One
Na waciki, kamionkowy, pomarańczowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mijolnir
Pościel Chloe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Nowość
Mijolnir
Pościel Juliette
Jednoosobowa, zapinana na guziki, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Nowość
Mijolnir
Pościel Margot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w kolorze terakoty, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, w kolorze kości słoniowej, 90x190 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Blomsterbergs
Formy do chleba zestaw
3 szt., 15,5 x 4,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Formy do tarty zestaw
3 szt., ø 10 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Dramatic Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa/szara, 135x200 cm
(28)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x120 cm
(5)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Rex London
Piersiówka Spirit of Adventure
250 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, zielony, 50x90 cm
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw Taulo
2 szt., z bawełny organicznej, białe/niebieskie, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch Havana
Bawełniany, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Pościel dziecięca Butterfly Garden
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Mono Satin Stitch
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, biała, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 180x200 cm
(35)
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Bianca
Pościel dziecięca Mini Star & Stripes
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel dziecięca Mini Star & Stripes
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/niebieska, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel dziecięca Mini Moo Cow
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/zielona, bawełniana, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
86
87
88
...
103
Załaduj więcej