Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 920 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Design Letters
Mini ołówek
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Candy Cane
Czerwona/biała, 20x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 14x11 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 220x200 cm
(54)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnozielone, 240x300 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
S|P Collection
Świecznik Opus
Kamienny
Dostawa od 03.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Termos dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowy, niebieski, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Termos dla dzieci Prehistoric Land
Metalowy, kremowy/turkusowy, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Dog
Beżowa, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rowico
Poduszka na krzesło Fulton
Bez zapięcia, ø 38 cm
Dostawa od 20.10.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Hello Kitty "Kuromi"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Lampion Calma
Szklany, ø 12 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
6 szt., 5x5 cm, wysokość 9,5 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
19,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Bear
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Cloud S
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Velmar
Tekstylna, 33x45 cm
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy/w kolorze srebra, 450 ml
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Termos dla dzieci Wild Flowers
Metalowy, kremowy/w kolorze srebra, 450 ml
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją/z klipsem, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Pościel Hamilton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa/kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 6 szt.
Tescoma
Kieliszki zestaw Giorgio
6 szt., 350 ml, do wina
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118,99 zł
19,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, antracytowe/beżowe, 40x55 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, antracytowy/beżowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Princezny "Heart"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Design Letters
Ścierki zestaw
2 szt., beżowe, 40x60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Meadore
Beżowa, 170x270 cm
(6)
Dostawa od 16.10.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(11)
Dostawa od 19.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Mijolnir
Pościel Gardenia
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Nowość
Mijolnir
Pościel Pledsq
Jednoosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mijolnir
Pościel Points
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w kropki, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, białe, 160x200 cm
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Flower Paradise
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
douceur d'intérieur
Pościel Porte Bonheur
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę, czarna, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mijolnir
Pościel Zebra
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z motywem zwierzęcym, czarna, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Markslöjd
Dekoracja świetlna Bing
Plastikowa, LED, na baterie, 24x15x32 cm
(3)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gentlemen's Hardware
Kieliszki zestaw
5 szt., 44 ml, do wódki
(13)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
24 x 24 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Birds
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, jasnobrązowa, 180x220 cm
(3)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, jasnobrązowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, fioletowy
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
85
86
87
...
103
Załaduj więcej