Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 925 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, zielononiebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Żółta, 240x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Nowość
LEGO®
Termos dla dzieci Botanicals
Metalowy, czerwony/biały, 560 ml
W magazynie
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Football
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, biały/czarny, ø 100 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoróżowa, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
LEGO®
Termos dla dzieci
Metalowy, niebieski, 560 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Sahara
Bawełniana, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, szarobrązowy, 150x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, czarny, 150x150 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, różowy, 150x150 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, koniakowy, 150x150 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 220x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Rosendahl
Kubek termiczny Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Stark
Ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Diana
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Floral
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, ciepła, bawełniana, kwiecista, czarna/różowa, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ręcznik dziecięcy z kapturem White
Lniany, biały, 70x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (6)
Premium
Hübsch
Świecznik Brick
Kamienny
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 620 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, kremowy, 170x210 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 13x17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 14x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze matowego srebra, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, morska, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Wave"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider-man "Blue"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, zapinana na guziki, zielona/niebieska, 135x200 cm
(198)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazony zestaw Ceola
3 szt., ceramiczne, niebieskie, ø 5 cm, wysokość 9 cm
Dostawa od 27.10.2026
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Poduszka dekoracyjna Carved Fur
Z mikropluszu, szałwiowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hyperion
Poduszka dekoracyjna Selene Luxury Chenille
Z szenilu, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Szara, ø 30 cm
(17)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sunnylife
Pompka
11x9 cm
(3)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie "Balloon"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Joseph Joseph
Keksówka Nest™ Bake
30 x 19 cm, stal
Dostawa od 15.10.2026
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(4)
Dostawa od 23.10.2026
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(2)
W magazynie
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany, w kolorze matowego srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Bergamot Orange
Zapachowa, sojowa, o zapachu cytrusów/o zapachu kolendry/o zapachu białego pieprzu, czas palenia 55 h, liczba knotów 1 szt., ø 9 cm, wysokość 11 cm
(154)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
+ Czas palenia (2)
Premium
Blomus
Świeca Fraga: French Cotton
Zapachowa, sojowa, o zapachu bawełny, czas palenia 55 h, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Morning Rays
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży/o zapachu kokosa/o zapachu marakui, czas palenia 55 h, liczba knotów 1 szt., ø 9 cm, wysokość 11 cm
(154)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
+ Czas palenia (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(106)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (3)
1
...
77
78
79
...
103
Załaduj więcej