Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 923 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Lékué
Forma do pieczenia
ø 30 cm, plastik
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leopold Vienna
French press Moshi
Pojemność 600 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, jasnozielona, 200x220 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(15)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x120 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, miętowy/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, różowy/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, niebieski/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ambiance
Naklejka dziecięca Scandinavian Mountains
Na ścianę, 110x55 cm
(86)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, niebieska, 260x220 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, niebieskie, 185x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Vintage Christmas Santa
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowe, 20x20 cm
(1)
W magazynie
129 zł
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., koniakowe, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, bez otworu drenażowego, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, szaroniebieska, 260x220 cm
(105)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, szary, 152x198 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Remember
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw
2 szt., białe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
129 zł
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Piersiówka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielononiebieska, 260x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Gizmo
Ślizgacz Supernova
(2)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cattara
Żeliwna płyta grillowa Litina
Metalowa, wysokość 7,5 mm
(25)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Termos dla dzieci Meadow Flowers
Metalowy, biały/niebieski, 560 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, w kolorze matowego złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Girlanda świetlna Chania
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 280 cm
(11)
W magazynie
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Gingham Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kratkę, żółta, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Ignacia
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 15,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świąteczna dekoracja świetlna Wally
Biała, tekstylna, LED, na baterie, 14x12x15 cm
(2)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Town
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/beżowa, 200x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, biały, 26x20 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, bordowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Nova Arte
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, bordowe/szarobeżowe, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
1
...
74
75
76
...
103
Załaduj więcej