Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 919 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Hearts
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, różowa, flanelowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 500 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 200x220 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, kremowa, 135x200 cm
(12)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 18,5x19,5 cm, wysokość 12 cm
(47)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Ambiance
Naklejka dziecięca Giant World Map
Na ścianę, 120x150 cm
(261)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, niebieska, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, niebieska, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Sheepskin
Ze sztucznego futra, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Poduszka na krzesło Exotic Garden
Bawełniana, zewnętrzna, wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Christmas Deco
Ze świątecznym motywem, zielona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, różowy, 152x198 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Grace Floral Leaf
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, szara, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
zestaw 10 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
10 szt., frotte, bawełniane, 30x50 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielona, 260x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(23)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Gizmo
Ślizgacz Meteor
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, żółty, ø 13 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LotusGrill
Zestaw do grillowania
2 szt.
(2)
W magazynie
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Pineapple Elephant
Poduszka dekoracyjna Diamond
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, czarny, 26x20 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Perfumed Prague
Dyfuzor #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
O zapachu bergamotki/o zapachu opuncji, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
131,99 zł
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
24x28 cm, wysokość 23 cm
(175)
W magazynie
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, beżowe, 185x200 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, białe, 180x200 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Pościel Namaste
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę/z nadrukiem, biała/różowa, 140x200 cm
(6)
Dostawa od 30.10.2026
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Classical
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(133)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Functio
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Little Tower
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø13x23,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Kubek termiczny Natural brushed
350 ml, ze stali nierdzewnej, niebieski/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, ciemnoszare, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Orion
Dzbanek do herbaty Metalic
2 l, ciemnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
71
72
73
...
103
Załaduj więcej