Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 911 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Ponczo Stripe
Bawełniane, niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 180x200 cm
(12)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Premium
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Cat
Metalowa
(42)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Dachshund
Metalowa
(36)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Poduszka dziecięca Bows
Ze zdejmowaną poszewką, z bawełny organicznej, jasnożółta/różowa, 35x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Belle & Boo
Pościel dziecięca Fairytale
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, bawełniana, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, szare, 180x200 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Star Trading
Dekoracja świetlna Bubbly
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, LED, wbijana, solarna, IP44, 160x7x83 cm
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fox and Woodland Friends
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, zielona/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Clarence Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, zielona/różowa, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, żółte, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
136,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 03.11.2026
136,99 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 210 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
136,99 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Wazon Milo
Szklany, kremowy, ø 12 cm, wysokość 21,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Adria
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnoszara, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Stranger Things "Upside Down"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(23)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bawełniany, kwiecisty, różowy/szary, 137x178 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, zielony, 137x178 cm
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, beżowy, 137x229 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Mia
Biała, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 16x8x11 cm
Dostawa od 02.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Snowman L
Plastikowy, z nadrukiem, biały, ø 24 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Inu
Frotte, szarobrązowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Artevasi
Osłonka na doniczkę Fortuna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 16,5 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Artevasi
Osłonka na doniczkę Fortuna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 16,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Nowość
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Maiano
3 szt., ceramiczne
W magazynie
136 zł
45,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnozielone, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(10)
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, czarna/beżowa, 200x200 cm
(15)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Ulubione
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały/czarny, ø 8 cm, wysokość 12,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Ulubione
Sass & Belle
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Scattered Stars Cooking Set
Rekomendowany wiek 3+ lat
(23)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw do zabawy Hasham
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Fartuch Venton
Brązowy
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 16 m
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(7)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Knut
Kremowa, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 12x9x11 cm
Dostawa od 02.11.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Kieszonka na sztućce Natural
2 szt., lniana, 23x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Bieżnik Thin Black Stripes
Lniany, w paski, 40x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, ø 29 cm, wysokość 6 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, morskie, 220x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Reality
Lampka dziecięca Control
Niebieska, plastikowa, do kontaktu, 23x8,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
66
67
68
...
103
Załaduj więcej