Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 918 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Ella
Silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 11,5x9,5x12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Wazon Animado Anillo
Szklany, jasnoróżowy, ø 13,5 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, jasnoszara, 170x210 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Dwuosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, jasnoszara, polarowa, 200x200 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Green
Dwuosobowe, z satyny bawełnianej, jasnozielone, 230x260 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Capybara
Jasnożółta, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 11x10x12 cm
(2)
Dostawa od 02.11.2026
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 75x125 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Little Farm by Little Dutch
6 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Malomi Kids
Poduszka dziecięca Stars
Bawełniana, różowa, 26x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gingerbread Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Frino
Frotte, bawełniany, różowy, 70x140 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna York
Szara, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 21x9,5x12 cm
W magazynie
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, polarowa, geometryczna, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
175 zł
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, ø 20 cm, wysokość 37 cm
Dostawa od 29.10.2026
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, zielona, 170x210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Dog Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x4,5x28 cm
(19)
W magazynie
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 200x200 cm
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, szara, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 22 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Tile Stone
Frotte, bawełniany, w paski, beżowy, 70x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Tile Stone
Frotte, bawełniany, w paski, biały, 70x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy White
Waflowy, lniany, biały, 75x125 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Bawełniany, w paski, brązowy/beżowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(183)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(225)
W magazynie
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Gingko
Budzik Wooden Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(10)
W magazynie
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Grid
Frotte, bawełniany, w kropki, czarno-biały, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, czarny, 35x26 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu wanilii/o zapachu neroli, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu bergamotki/o zapachu żywicy, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Felix
Jasnoniebieska, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 9x9x16 cm
Dostawa od 02.11.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Josie
Jasnoróżowa, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 9x9x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(4)
W magazynie
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., metalowe, ø 25 cm
Dostawa od 20.10.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Butelka Tempa
890 ml, ciemnoniebieska
(2)
W magazynie
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Rena
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Nóż
Szefa kuchni, ze stali damasceńskiej, długość klingi 20 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
knor
Obrazy zestaw Monstera
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Gordon
Pojemność 8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
33
34
35
...
103
Załaduj więcej