Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 921 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
S|P Collection
Lustro Suds
Kosmetyczne, ø 13 cm
Dostawa od 23.10.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Lustro Suds
Kosmetyczne, ø 13 cm
Dostawa od 23.10.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Wazon Twig
Wysoki, niebieski, ø 9 cm, wysokość 59 cm
Dostawa od 23.10.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (5)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Really Nice Things
Poduszka dekoracyjna Prada
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
W magazynie
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca A
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca D
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca E
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca J
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca M
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca N
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca S
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca V
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(49)
W magazynie
179 zł
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Przepiśnik Today's Special
50 str., w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Luma
930 ml, z sitkiem, szklany, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Nikou
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bloomingville
Kubki zestaw Karine
4 szt., 300 ml, ceramiczne, beżowe
(49)
W magazynie
179 zł
44,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 200x200 cm
(2)
W magazynie
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(231)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Cattara
Grill Kettle
Na węgiel drzewny
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnozielony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(234)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(236)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(116)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
Catherine Lansfield
Pościel Milo Bow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, biała, 230x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Osłonka na doniczkę
Ręcznie wykonana, na zioła, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 22,5 cm, wysokość 17,5 cm
(9)
W magazynie
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
S|P Collection
Dyfuzor Marn
O zapachu kwiatów, pojemność 200 ml
Dostawa od 23.10.2026
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, fioletowa, 230x220 cm
(5)
W magazynie
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Good Morning
Pościel Bernardus
Jednoosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, jasnobrązowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 230 ml, do wina
(148)
W magazynie
178 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Hübsch
Organizer Kanso
Na artykuły papiernicze, z żywicy polimerowej, 12x22 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 02.11.2026
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Magnolias
60x80 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Stitched Bloom
60x80 cm, - iluzja 3D/drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, drukowany, na płótnie
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Tavira
Z materiału bouclé, szarobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Asu
Z mieszanki bawełny, brązowa, 50x50 cm
(3)
W magazynie
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 230x220 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 547 ml, do whiskey
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Latium
Wełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Latium
Wełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
30
31
32
...
103
Załaduj więcej