Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 924 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Heatset Wave
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, lawendowa, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Liczba sztuk (2)
Bestway
Materac dmuchany
Plastikowy, 203x152 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Dekoracja ścienna Bon Appetit
Metalowa, ø 48 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na płótnie
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Podstawka pod skrzynkę na kwiaty
Z terakoty, 21x52 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, różowa/jasnoszara, 240x260 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
My House
Pościel Foliage
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, szara, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Zatyczki do wina zestaw Ilo
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 27.10.2026
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Heatset Wave
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, zielona, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, brązowa, 200x200 cm
(41)
Dostawa od 04.11.2026
185,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Keter
Doniczka Cube
Plastikowa, wysokość 39,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
185,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Keter
Doniczka Cube
Plastikowa, wysokość 39,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Cloud Off-White
Biała, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 17x10x9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Pościel Hera
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 240x220 cm
(2)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Osłonka na doniczkę Minerva
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 19,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dziecięcy dywan do zabawy Sweet Town
Syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Bonami Essentials
Doniczka Rose
Ze sztucznego rattanu, wysokość 70 cm
(117)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka T-Frame
50x54,5 cm, ścienna, plastikowa, czarna
(4)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Pościel Alpage
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, czerwona, 240x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Chicago
4 szt., 210 ml, do koktajli
Dostawa od 21.10.2026
185 zł
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, kremowa, 140x200 cm
(9)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Pintuck Easy Iron Percale
Dwuosobowa, zapinana na guziki, kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 100x150 cm
(5)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Blomus
Lustro Sono
Kosmetyczne, ø 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Maxime
Adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Cloud Dusty Green
Miętowa, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 17x10x9,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sofus
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, IP44, 50x12x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Boletus
Bawełniana, biała/brązowa, 25x25 cm
Dostawa od 21.10.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieska, 17x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
92,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, szara, 240x260 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Balls
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Dachshund
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Donuts
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Fairytale
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Happy Town
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, żółta, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Szara, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją, 12x2,5x9 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, koniakowy, 150x250 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki, 150x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Morgane
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
26
27
28
...
103
Załaduj więcej