Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 923 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Good Morning
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, biała, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel Floral
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, kwiecista, biała/różowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Wazon
Szklany, brązowy, ø 22 cm, wysokość 29 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Madlena
Kamienna, ø 18 cm
Dostawa od 14.12.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Manma
Z mieszanki lnu, na zamek , geometryczna/abstrakcyjny wzór, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(154)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Crotone
Na węgiel drzewny/przenośny
(16)
Dostawa od 22.10.2026
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Grace Floral Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, szara, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Bowie
Bawełniana, ze świątecznym motywem, czerwona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Bowie
Bawełniana, ze świątecznym motywem, czerwona/różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
202 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel
Jednoosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 160x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 160x220 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 200x220 cm
(310)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Tina
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Ouessant
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, szary, ø 13,5 cm, wysokość 12,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Pościel dziecięca Peppa Pig
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, szary, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Mijolnir
Narzuta Lotus
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(26)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Autumn Patchwork Geo
Pikowana, beżowa, 220x230 cm
(9)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Animal Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 140 cm
(22)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, beżowy, objętość dzbanka 500 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, beżowy
(164)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Embroidery Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, kwiecista/strukturalna, biała, 135x200 cm
(1)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mijolnir
Pościel Atlantis
Dwuosobowa, zapinana na guziki, kwiecista, biała, 240x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 200x200 cm
(6)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, biała, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Pościel Cotton Sateen
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, biała, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville Mini
Klosz do lampy dziecięcej Agnes
Biały/brązowy, bambusowy, ø34x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Their Nibs
Pościel Mon Coeur
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 13,5 cm, wysokość 12,5 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie malowany, porcelanowy, biały, ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Bloomingville
Wazon
Kamionkowy, biały, ø 11,5 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 27x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, bordowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, ciemnobrązowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Budzik Digital
Cyfrowy, 3,5x21 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, w paski, ciemnofioletowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Liczba sztuk (2)
1
...
16
17
18
...
103
Załaduj więcej