Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 500 - 1000 zł
824 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Osaka
Ścienne, 79x86,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Selem
Ścienne, z drewnianą ramą, 44x68 cm
Dostawa od 07.12.2026
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Pokrywa do grilla L
Stalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
814 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Stoliki ogrodowe zestaw Yvonne
2 szt., stalowe, 73,5x77,5 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Przewijak Roba style
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, antracytowy, szerokość 67 cm, wysokość 78 cm, głębokość 76,5 cm, wiszący
(2)
W magazynie
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bizzotto
Parasol ogrodowy Syros
Beżowy, bez stojaka w zestawie, 300x400 cm, wysokość 270 cm
Dostawa od 26.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Georgia
Ścienne, 75x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Obrazy zestaw Astratto
63x93 cm, 2 szt., z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 29.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Przewijak Roba style
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 67 cm, wysokość 78 cm, głębokość 76,5 cm, wiszący
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Whispered Serenity
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 4 szt., kremowy, 45x170 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mirrors and More
Lustro Ilona
Ścienne, z oświetleniem, 50x70 cm
Dostawa od 26.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Lustro Allo
Ścienne, ø 58 cm
Dostawa od 20.10.2026
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka ogrodowa Lizette
Metalowa, w kolorze khaki, nośność 110 kg, szerokość 123 cm, głębokość 55 cm, wysokość 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Osłonki na doniczki zestaw Essence
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 28 cm, wysokość 80 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 4 szt., różowy, 45x170 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 4 szt., turkusowy, 45x170 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
OYOY Mini
Dywan dziecięcy Nautilus
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, okrągły, 100x112 cm
Dostawa od 19.10.2026
640 zł
z kodem
800 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Dywan dziecięcy Theo DIno
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, okrągły, zielony, ø 120 cm
Dostawa od 19.10.2026
640 zł
z kodem
800 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Monstera Olive
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, w kolorze khaki, 120x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Aiguablava
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 39 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Aiguablava
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 39 cm, wysokość 46 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Monstera Natural
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, beżowy, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel Forest Green
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, ciemnozielona, 165x220 cm
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy worek do siedzenia ABC
Ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, waga 3 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Lustro Hillmond
Ścienne, 40x150 cm
Dostawa od 20.10.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Anera
Ścienne, 95x108,5 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Selnar
182x47 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Silpa
182x47 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pościel Virelda
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, 240x260 cm
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Enkianthus
56x80 cm, wysokość 214 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy dywan do zabawy Island
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie/z zabawkami, bawełniany, z średnim włosiem, z frędzlami, okrągły, beżowy, ø 120 cm
Dostawa od 21.10.2026
794 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nattiot
Dywan dziecięcy Sensaku
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Tor sensoryczny Montessori
Z litego drewna sosnowego, biały, 10x408 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cattara
Grill Pescara
Na węgiel drzewny
Dostawa od 22.10.2026
794 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan dziecięcy Prairie
Syntetyczny, z średnim włosiem, z frędzlami, 160x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Cattara
Moduł kuchni zewnętrznej Torino 4
Metalowy
(1)
Dostawa od 22.10.2026
794 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Talin
Metalowa, szara, nośność 160 kg, szerokość 111 cm, głębokość 52 cm, wysokość 84 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Nowość
Meowbaby
Piankowy plac zabaw
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 3 szt., w kolorze khaki, 83x45 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 04.11.2026
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Tor sensoryczny Montessori
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 10x408 cm, wysokość 5 cm
Dostawa od 04.11.2026
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Tabea
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
631 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Snuggle Zoey
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, kremowy, 140x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
631 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Leżak ogrodowy Taylor
Regulowany/składany, metalowy, beżowy, nośność 110 kg, szerokość 53 cm, wysokość 90 cm, głębokość 166,5 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
631 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
4
5
6
...
18
Załaduj więcej