Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 755 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Vadim
6x45 cm, wysokość 18,5 cm
(7)
W magazynie
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Brick Click
Cyfrowy, 4,5x15 cm, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustro Karval
Ścienne, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Accordion
W naturalnym kolorze, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 10x10x3,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Blossom
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, w kolorze ochry, 200x220 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Majsa
Marmurowa, 35x35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Descanso
Pościel Wood
Jednoosobowa, otwarta, kwiecista, 140x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
369 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
444 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Stellar Ocean
Ciemnobrązowa/w ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø12x13 cm
(3)
W magazynie
347 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premier Housewares
Lustra Judkins
5 szt., ścienne, 32x37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
424 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 70x140 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Descanso
Pościel Fiori
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara/brązowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Conceptum Hypnose
Dywan dziecięcy Unicorn
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 180x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
474 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Wazon Dam
Ręcznie wykonany, szklany, ciemnobrązowy, ø 18 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świeczniki zestaw Abba
4 szt., z żywicy polimerowej, ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Big World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Native Natural
Koc
Wełniany, zielony, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Svaneholm
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 35x7,5x53 cm
(2)
W magazynie
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, ceglasta, 260x240 cm
(5)
W magazynie
303,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Cassandra
Dżersejowy, biały/beżowy, 240x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Tablica A-bulletin
Magnetyczna, 30x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Ciemnobrązowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 52x8x76,5 cm
(1)
W magazynie
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tierra Bella
Koc Jara
Z mikrowłókna, 130x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
354 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pojemnik dziecięcy Paw Patrol
Z nadrukiem, biały, 60x32 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
475,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Kids
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 120x170 cm
(6)
W magazynie
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Zone
Lustro Ume
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, brązowa, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
PT LIVING
Wazon Melange
Ręcznie wykonany, szklany, ø 23 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Lumos Ash
Cyfrowy, 4x15 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
369 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
353,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Drewniana, 39x59 cm, wysokość 25 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Native Natural
Koc Merino
Wełniany, beżowy, 130x170 cm
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Maty stołowe zestaw Uncinetto
6 szt., papierowe, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Myjka do okien Nemo 51035
(12)
W magazynie
357,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 15 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vipack
Przewijak Sam
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 14 cm, głębokość 72 cm, głębokość pasującej komody 43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
352 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hartman
Koc Jolie
Aksamitny, czerwony, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
374,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
GTV
Kinkiet dziecięcy Mouse
Niebieski, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 32x10x21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Koc plażowy Allure Stripe
Lniany, w paski, beżowy, 140x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
376 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Kids
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Asteri
Szara, metalowa, do kontaktu, 15x15x35 cm
W magazynie
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tomasucci
Doniczka Calla
Samonawadniająca, plastikowa, ø 19 cm, wysokość 33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
275,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Iris
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, luksusowa/dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, czarna/beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, ciemnobrązowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świecznik elektryczny Melissa
Szary, z litego drewna, do kontaktu, 47x5x36 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
11
12
13
...
37
Załaduj więcej