Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 875 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Ilina
Kosmetyczne, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen White
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 180x260 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Polar Cloud
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(3)
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna York
Szara, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 21x9,5x12 cm
W magazynie
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Trees Embroidered
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Travertine
Na waciki, kamienny, beżowy, 10x10 cm, wysokość 9 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, biały, 210x160 cm
(80)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Euromant
Koc Linen
Z mieszanki bawełny, niebieski, 140x180 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, beżowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowe, 20x20 cm
(1)
W magazynie
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Orangery
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie wykonany, szklany, ø 13 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Embroidery Woodland
Bawełniana, beżowa, 30x50 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Havhav
Pikowany, beżowy, 160x220 cm
(98)
Dostawa od 11.11.2026
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla
O zapachu wanilii, pojemność 200 ml, ø 8 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
118 zł
z kodem
138,43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Ribbon
Ręcznie wykonany, porcelanowy, biały, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Prism
4 szt., 400 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Prism
4 szt., 400 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Remember
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Euromant
Koc Guadalajara
Z mieszanki bawełny, zielony/beżowy, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bawełniany, z nadrukiem, niebieski, 137x229 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, antracytowy/beżowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Poduszka dekoracyjna Carved Fur
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Hamak Hawaii
Długość 155 cm, szerokość 100 cm, nośność 100 kg
(69)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, czarne, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Świecznik Brick
Kamienny
W magazynie
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Batalio
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Profile
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, kremowa, ø 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Gentlemen's Hardware
Kieliszki zestaw
5 szt., 44 ml, do wódki
(13)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu różowego pieprzu/o zapachu maku, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sorrell
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Luton
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 12x12x22 cm
W magazynie
177 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin Refill
O zapachu jaśminu, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowa, 200x240 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Koc Lazy
Telewizyjny, z mikropluszu, ciemnofioletowy, 150x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Szklana, 18x13 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Żółta/biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
68
69
70
...
102
Załaduj więcej