Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 866 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowy, niebieski, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Cocoon
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Cira
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, szara, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, niebieski, 16x25 cm
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morski, 130x170 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mioli Decor
Poszewki na poduszki zestaw Tuffet
2 szt., na zamek , 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
107 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Szklanki zestaw
18 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 270 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Z mieszanki bawełny, na zamek , 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Pure Elegance
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, szara, 140x220 cm
(1)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Lily
2 szt., 320 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bianca
Koc Cotton Muslin Stripe
Bawełniany, w naturalnym kolorze, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Pure Zigzag
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, strukturalna, szara/brązowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Catarina
Z mieszanki wełny, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Restilo
Sztuczne kwiaty zestaw Dahlia
10 szt., wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
23,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Świecznik Dazzle
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Stojak na wino Rocks
Metalowy, liczba butelek 5
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 90x140 cm
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel dziecięca Kokteyl
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Dekoracja świetlna Chloe
W kolorze srebra, LED, na baterie, sterowana pilotem, 23x3x32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Manma
Z mieszanki lnu, na zamek , geometryczna/abstrakcyjny wzór, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, szary, 16x25 cm
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pine
Z mikropluszu, biały, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lucie Floral Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Joey
Jednoosobowa, otwarta, miętowa, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
Dostawa od 11.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Jesse
3 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Gra karciana Texas Hold'em
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Fluorescencyjna pościel dziecięca Game Over
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, szara, z mikropluszu, 135x200 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 135x200 cm
(5)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, 40x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 30 cm, plastik
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 70x140 cm
(542)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(14)
W magazynie
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Sand Storm
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Seashells
Do łóżeczka, kremowa, 80x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Young Animals
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
66
67
68
...
102
Załaduj więcej