Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 873 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Wazon Animado Anillo
Szklany, jasnoróżowy, ø 13,5 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Kaelis
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Sunnylife
Dmuchane akcesorium Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, ciemnoszare, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dzbanek do herbaty Tower
600 ml, z sitkiem, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Södahl
Ręcznik kąpielowy Vista
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w kratkę, w kolorze kości słoniowej, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Morocco
2 szt., bawełniane, czarno-białe, 35x60 cm
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Mistletoe
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Solene
Bawełniany, w kolorze terakoty, 150x200 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Wazon Kaelis
Ceramiczny, 21,5x23,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, morska, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Meline
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, różowe, 160x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
OYOY Mini
Pościel dziecięca Toucan
Do łóżeczka, zapinana na suwak, szarobrązowa, bawełniana, 70x100 cm
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(2)
W magazynie
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Millie
Szklana, LED, na baterie, z timerem, długość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 22 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Limoncello
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Pogni
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
29,5 x 22,5 cm, kamionka
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc
Z mikropluszu, szary, 130x180 cm
(1)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel So Natural
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, brązowa, 260x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Morgane
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, szaroróżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Furry World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
OYOY Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Mellow
2 szt., silikonowy
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, łososiowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dziecięca lampka nocna Ola
Różowa, porcelanowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 25x15x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Crazy Love
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, czarna, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, żółta, 240x220 cm
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świeczniki zestaw Nirela
2 szt., metalowe
W magazynie
115 zł
z kodem
134,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, zielony, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Chicago
4 szt., 340 ml, do whiskey
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
47,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Osłonka na doniczkę Minerva
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 19,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, ciemnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Morocco
Bawełniany, czarno-biały, 50x95 cm
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
OYOY Mini
Karuzela wisząca Dino
Wisząca, tekstylna, ø 20 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Swan
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Ramka Malaga
47x57 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 40x50
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
51
52
53
...
102
Załaduj więcej