Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 877 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Ścienne, ø 40 cm
(13)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Foglie
Metalowa, wysokość 91 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Hugs
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, brązowa/beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Hilena
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 15 cm, długość 28 cm
(1)
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Family and Friends
30 str.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Świecznik Bell
Z żywicy polimerowej, ze świątecznym motywem
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Dachshund
Metalowa
(36)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Radiobudzik FM Radio
Cyfrowy, 7x19 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Cat
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, białe, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Serenity
Bawełniana, miętowa, 200x230 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke Parasol
W kolorze srebra, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Hampton Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, zielona/kremowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Lustro Time
Kosmetyczne, 20x26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, czarna/beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Pozytywka Fairies in the Garden
Drewniana/metalowa/plastikowa, dziecięca, 14,5x13,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minecraft "We got this"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(12)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x120 cm
(3)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, drewniany, 11x22 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Gold
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 55x55 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak wielofukcyjny Smart
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, ceglasta, 180x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 25,5 cm, wysokość 12 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Nóż
Szefa kuchni, ze stali damasceńskiej, długość klingi 20 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, beżowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Grace
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leopold Vienna
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 7
(5)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
24x28 cm, wysokość 23 cm
(175)
W magazynie
112 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Euromant
Koc Basics Plain
Z mieszanki bawełny, kremowy, 140x180 cm
(44)
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(11)
W magazynie
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Louka
1 l, porcelanowy, biały/fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, szara, 135x200 cm
(2)
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, szary, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
129 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Karuzela wisząca Butterflies
Wisząca, drewniana, ø 21 cm, wysokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszary, 150x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Dancing Dots – Leise Dich Abrahamsen
30x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., koniakowe, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
64,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
23,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 13,5 cm, wysokość 12,5 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(42)
W magazynie
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
16
17
18
...
102
Załaduj więcej