Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 940 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Pościel Mini Hearts
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, czerwona/biała, 200x220 cm
(6)
W magazynie
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka Bellwood
19x24 cm, stojąca, drewniana, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(12)
W magazynie
125,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 20 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 11,5x9,5 cm, wysokość 23,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Belle & Boo
Pościel dziecięca Meadow Bunnies
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Tavira
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Pościel
Jednoosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 160x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Koc Carved Fur
Z mikropluszu, różowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , wysokość 17,5 cm
(26)
W magazynie
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Jangal
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, jasnozielona, 220x240 cm
(23)
W magazynie
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czarny, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Narzuta Serenity
Bawełniana, szara, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Cat
Metalowa
(42)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Brązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją, 12x2,5x9 cm
(102)
W magazynie
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Karlsson
Budzik Neat
26x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
2 l
(186)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(116)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12,5 cm
(21)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 17x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Hearts
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, różowa, flanelowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Good Morning
Pościel dziecięca Unidance
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, różowa, flanelowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
207,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
10 szt., frotte, bawełniane, 30x50 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 4x11,5 cm, wysokość 7 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel Grace Floral Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, szara, 200x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, zielone/szare, 180x200 cm
(28)
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 220x240 cm
(133)
W magazynie
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Classical
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(133)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Roxy
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/w kolorze terakoty, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka Prisma
25x30 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 20x25
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Serela
Marmurowa, 18x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Wazon
Ręcznie wykonany, szklany, czerwony, ø 17 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Belle & Boo
Pościel dziecięca Fairytale
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, bawełniana, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, zielona, 170x210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowa, 17x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
97,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnozielona, 200x200 cm
(24)
W magazynie
159,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, niebieska, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel dziecięca Hugs
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, brązowa/beżowa, bawełniana, 100x135 cm
(4)
W magazynie
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, jasnobrązowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Umbra
Ramka Flute
26x30,5 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21/rozmiar zdjęcia: 20x25
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Good Morning
Pościel dziecięca Remi
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Brisk Dome
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
14
15
16
...
103
Załaduj więcej