Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 500 - 1000 zł
823 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
WOOOD
Sztuczna strelicja Strelitzia
63x96 cm, wysokość 164 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw Nagel
3 szt., metalowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
670 zł
z kodem
838 zł bez kodu
279,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw BMF
3 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
570 zł
z kodem
712 zł bez kodu
237,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
469 zł
z kodem
586 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
438 zł
z kodem
547 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lustro Azula
Ścienne, 59x120,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan dziecięcy Walk like an Elephant Rainbow Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(2)
W magazynie
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Wazon Toppu
Ręcznie wykonany, kamionkowy, biały/czarny, ø 14,5 cm, wysokość 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
402 zł
z kodem
503 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Doniczki zestaw Thanh
3 szt., plastikowe/ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 45 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pościel Simmel
Dwuosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, luksusowa, z mieszanki lnu, w kolorze kości słoniowej, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pościel Virelda
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
552 zł
z kodem
690 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Hollywood
Ścienne, z oświetleniem/z półką, 55x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Worek do siedzenia Grid
Beżowy, ø 40 cm, waga 1 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
402 zł
z kodem
503 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Wazon Toppu
Ręcznie wykonany, kamionkowy, beżowy, ø 14,5 cm, wysokość 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
402 zł
z kodem
503 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Zilna
Ścienne, z rattanową ramą, 58x79 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Saura
Z blatem z drewna akacjowego, okrągły, ø 55 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
795 zł
z kodem
994 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Regał na wino Tower
Metalowy, biały, liczba butelek 16, powłoka: lakierowanie, biały, szerokość 20 cm, wysokość 88,5 cm, głębokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Alura
Ścienne, z drewnianą ramą, 45,5x47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Kids
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Rojaplast
Ławka ogrodowa
Drewniana, w naturalnym kolorze, nośność 270 kg, szerokość 180 cm, głębokość 56 cm, wysokość 78 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Narzuta Isor
Pikowana, bawełniana, jasnobrązowa, 180x260 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, jasnobrązowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(3)
W magazynie
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (3)
-20% z kodem
Nattiot
Dywan dziecięcy Bohemian Rainbow
Syntetyczny, shaggy, okrągły, beżowy, ø 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Loft Slate
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Bear
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, zielony, szerokość 60 cm, głębokość 70 cm, waga 2 kg
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Bear
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, różowy, szerokość 60 cm, głębokość 70 cm, waga 2 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Still Life
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Narzuta Macie
Pikowana, bawełniana, czerwona/biała, 240x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Chair
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, różowy, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Native Natural
Pościel Natural Stripes
Jednoosobowa, zapinana na guziki, lniana, w paski, jasnoszara/kremowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Terrazzo Chair
Z materiału bouclé/z tkaniny szenilowej, ze zdejmowanym pokrowcem, zielony, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Native Natural
Pościel Stone
Dwuosobowa, zapinana na guziki, lniana, szarozielona, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
563 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampion Musu
Bambusowy, ø 50 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Polke
Ścienne, z drewnianą ramą, ø 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
787 zł
z kodem
984 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Lustro Rim
Ścienne, 44x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
699 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Obraz Gold Boat
100x80 cm, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Marble
120x80 cm, szklany
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bystag
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Villa Collection
Lampion Ancona
Metalowy, ø 20 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Maison Bloom
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, kwiecista, kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Perspectives – Anna Johansson
70x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Two ways – Anna Johansson
70x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karup
Materac futon Bed In a Bag Beige
70x190 cm, ekstra miękki, składany, beżowy, grubość 5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
1
...
5
6
7
...
18
Załaduj więcej