Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 743 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Sandqvist
Plecak Oliver
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
345 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, biała, 240x220 cm
(9)
W magazynie
277 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Rowico
Lustro Lodur
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
449 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
434 zł
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Touch
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(7)
W magazynie
414 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Brosa
Do kontaktu, metalowy, czarny, szerokość 8 cm, długość 40 cm, wysokość 39,5 cm
(7)
W magazynie
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Somma
Z mieszanki wełny, 50x50 cm
(5)
W magazynie
310 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Animal Friends
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski, ø 120 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Bianca
Pościel Embroidery Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
331 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
444 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/szary, 160x230 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
464 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Sztuczna monstera
Ø 60 cm, wysokość 130 cm
(5)
Dostawa od 14.12.2026
426,32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
Aksamitny, zielony, 240x260 cm
(6)
W magazynie
274 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Remember
Łamigłówka Sudoku
Drewniana/plastikowa/kartonowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
340 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ręczniki zestaw White
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, białe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(6)
Dostawa od 19.11.2026
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Novogratz
Kwietnik Athena
Metalowy, 52x55 cm, wysokość 63,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
484 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wallity
Dekoracja ścienna Branch & Birds
Metalowa, wysokość 66 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Liczba sztuk (2)
Candy Shock
Neon Rectangle
LED, biały, 8 W, 30x2 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Beste
Adamaszkowy, szary, 240x260 cm
(7)
W magazynie
479 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Bianca
Koc Carved Fur
Z mikropluszu, szałwiowy, 150x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
264 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Dywan dziecięcy Funny Dots
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 160 cm
(10)
W magazynie
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
Haden
Ekspres do kawy Black & Copper
Czarny/w kolorze miedzi, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,8 l, moc 900 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
375 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Animal World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Zilverstad
Ramka Family Tree
27x18 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Doniczki zestaw
2 szt., ceramiczne, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Junior
Do kontaktu, stołowa, metalowa/szklana, w kolorze srebra, szerokość 6,5 cm, długość 37 cm, wysokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
449 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Do kontaktu, metalowy, czarny, szerokość 4 cm, długość 17 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świecznik elektryczny Gustavo
Do kontaktu, metalowy/plastikowy, czarny, szerokość 6 cm, długość 37 cm, wysokość 37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Stella
Ścienne/stojące, 40x150 cm
(3)
W magazynie
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tefal
Grill elektryczny Plancha With Lid CB6A0830
Czarny, metalowy, moc 1300 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
389,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Tablica Open Grid
60x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
279 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
474 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Dekoracja świetlna Elisabeth
Do kontaktu, stołowa, metalowa, czarna, szerokość 6 cm, długość 44 cm, wysokość 61 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Palenisko
Ø 58,5 cm, wysokość 16 cm
(3)
Dostawa od 29.10.2026
362 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Wild Forest
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, żółty/biały, ø 120 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(4)
W magazynie
360 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, w kolorze khaki, 260x240 cm
(4)
W magazynie
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, pomarańczowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Narzuta Sahara
Bawełniana, kremowa, 250x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
469 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Dekoracje ścienne zestaw Siluna
3 szt., wysokość 72 cm
(4)
Dostawa od 14.12.2026
266,45 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, jasnozielona, 260x240 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
1
...
9
10
11
...
37
Załaduj więcej