Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 755 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Prześcieradło Simmel
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szarobrązowe, 180x200 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
409 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 180x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
355 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 200x220 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Linen Tales
Obrus Blue Fog
Lniany, niebieski/szary, 140x140 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
313 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Szlafrok Mia Waffle
W rozmiarze M, bawełniany, szary
(1)
Dostawa od 04.11.2026
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
Linen Tales
Szlafrok Melange
W rozmiarze L/XL, lniany, beżowy
(1)
Dostawa od 19.11.2026
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Animal Safari
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x235 cm
(5)
W magazynie
449 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Miska dekoracyjna Tibor
Kamienna, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Happy Solar System
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoniebieski, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Figurka Vinini
Kamionkowa, 13x18 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
Biały, z płyty MDF, do kontaktu, 57x7x62 cm
(2)
W magazynie
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 200x200 cm
(2)
W magazynie
331 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 33x27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
384 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Hue
3 szt., z trawy morskiej, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Narzuta Pufffy
Z mikropluszu, brązowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Narzuta Puffy
Z mikropluszu, antracytowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Breeze
Ø 40 cm, wysokość 138 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, szary, 150x200 cm
(2)
W magazynie
444 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 500 ml, do wina
(2)
Dostawa od 29.10.2026
271 zł
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 20 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
289,99 zł
145 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 9 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
358 zł
Do koszyka
Do koszyka
Native Natural
Koc Hoop
Wełniany, szary, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 60x19 cm, wysokość 60 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
310 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Essentials
Leżak ogrodowy Dionysus
Regulowany/składany, drewniany, szary/w naturalnym kolorze, nośność 64 kg, szerokość 58,5 cm, wysokość 88 cm, głębokość 100 cm
(3)
W magazynie
409 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 220x240 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Narzuta Attica Velvet
Pikowana, aksamitna, niebieska, 240x260 cm
(2)
W magazynie
385 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x70 cm
(2)
W magazynie
353 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Keter
Leżak ogrodowy Deco Porto
Regulowany/składany, plastikowy, ciemnobrązowy, nośność 110 kg, szerokość 58 cm, wysokość 34,5 cm, głębokość 191,5 cm
(2)
W magazynie
469 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Podpórka do książek Joey
Ceramiczna
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Melissa
Szary, z litego drewna, do kontaktu, 47x5x36 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Worek do siedzenia Adara
Ze zdejmowanym pokrowcem, biały, ø 50 cm, waga 2,5 kg
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
414 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Night Trip
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Esschert Design
Słój na las w szkle
Ø 30 cm, wysokość 44 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nattiot
Poduszka dekoracyjna Josephine
Bawełniana, szara, 60x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Palenisko Sabatini
54x55 cm, wysokość 54 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
342,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Sztuczna palma
Ø 60 cm, wysokość 90 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
277 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Meow Meow
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Cat
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 27x12x29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Unoa
Ścienne, 50x140 cm
(1)
W magazynie
349 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Osłonka na doniczkę Tonar
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 25,5 cm, wysokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Pościel Lottie Floral Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, kwiecista, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Narzuta Avebury Floral
Pikowana, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
354 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 30x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
322,75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 26,5x25 cm, wysokość 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 8 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
8 szt., metalowa, 6x3 cm, wysokość 131 cm
(1)
W magazynie
499 zł
62,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Farmer's Life
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 150 cm
(1)
W magazynie
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
1
...
17
18
19
...
37
Załaduj więcej