Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 744 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(161)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 20 cm, wysokość 25 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 42 cm, wysokość 40 cm
(258)
W magazynie
257 zł
z kodem
320,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 70x140 cm
(225)
Dostawa od 04.11.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(149)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Terrazzo
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 34 cm, wysokość 37 cm
(71)
W magazynie
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(55)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(175)
Dostawa od 04.11.2026
253 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(71)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Canterbury
Pikowana, szara, 240x260 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
254,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, fioletowe, 70x140 cm
(93)
Dostawa od 04.11.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
273,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(88)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Power-Loc Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 17,5 cm
(233)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(324)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(111)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Terrazzo
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 34 cm, wysokość 37 cm
(101)
W magazynie
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 70x140 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Molo
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(48)
Dostawa od 19.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(98)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bonami Essentials
Doniczki zestaw
2 szt., ze sztucznego rattanu, wysokość 45 cm
(81)
W magazynie
326 zł
z kodem
406,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(143)
W magazynie
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 70x140 cm
(155)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
73,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa/kremowa, 220x240 cm
(469)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Lattice Cut
Pikowana, aksamitna, kremowa/szarobeżowa, 220x230 cm
(66)
W magazynie
321 zł
z kodem
400,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Wiszący fotel ogrodowy Tobago
Tapicerowany, kremowy, nośność 120 kg
(935)
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cattara
Grill Keg
Na węgiel drzewny, ø 32 cm
(92)
Dostawa od 22.10.2026
378,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Parasol ogrodowy Sun
Beżowy, z funkcją przechyłu, okrągły, ø 300 cm, wysokość 230 cm
(155)
W magazynie
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Wiszący fotel ogrodowy Hylla
Metalowy, beżowy, nośność 120 kg
(119)
W magazynie
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 3 szt.
Ulubione
WMF
Doniczki zestaw Gourmet
3 szt., na zioła/samonawadniające, metalowe, ø 11 cm, wysokość 12,5 cm
(80)
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
111,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(69)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, jasnoróżowa, 200x200 cm
(98)
W magazynie
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(234)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 13,5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
12,5 l
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Osłonka na doniczkę Fiore
Ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 35 cm, wysokość 45 cm
(79)
W magazynie
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(112)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Doniczka
30x84 cm, wysokość 120 cm
(137)
W magazynie
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Window Cleaner 51016
(70)
W magazynie
310,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(27)
Dostawa od 04.11.2026
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Wiszący fotel ogrodowy Tobago
Tapicerowany, czarny, nośność 120 kg
(596)
W magazynie
205 zł
z kodem
255,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Zestaw do whisky
750 ml
(67)
W magazynie
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Foglie
Metalowa, wysokość 87 cm
(49)
Dostawa od 26.10.2026
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Doniczki zestaw Terrazzo
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 26 cm, wysokość 28 cm
(53)
W magazynie
331 zł
165,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, drukowany, szklany
(35)
Dostawa od 04.11.2026
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., turkusowe, 70x140 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
290,99 zł bez kodu
72,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Evila Originals
Obraz Vintage Flowers
50x50 cm, z ramą w zestawie
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
37
Załaduj więcej