Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 885 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Maui
Pojemność 8 l
W magazynie
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Wazon Savio
Marmurowy, biały, ø 8 cm, wysokość 20 cm
Dostawa od 29.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 26.10.2026
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Wazon Galene
Szklany, w naturalnym kolorze, 20x21 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 29.10.2026
243 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Liena
Bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 20.10.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Plecak dziecięcy Purple Cherry Blossom
Pojemność 25 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Plecak dziecięcy Ninjago Cole
Pojemność 25 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Plecak dziecięcy City Space Explorer
Pojemność 10 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Ranya
2 szt., 375 ml, kamionkowe, różowe/kremowe
Dostawa od 21.10.2026
180 zł
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 17 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 21.10.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, ø 120 cm
Dostawa od 30.10.2026
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Love Flow
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Amenity
Metalowy, biały, 28,5x12 cm, wysokość 5 cm
Dostawa od 15.10.2026
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Cyril
920 ml, porcelanowy, zielony/w kolorze kości słoniowej
Dostawa od 23.10.2026
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Wazon Dimona
Kamionkowy, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 23 cm
Dostawa od 21.10.2026
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 75x125 cm
(24)
Dostawa od 19.11.2026
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Posey
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 14 cm
Dostawa od 21.10.2026
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Odette
1,3 l, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Aquamarin
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Dusky Pink
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Pieluszki Sea Garden
3 szt., jasnożółte, z bawełny organicznej, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
39,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Salt&Pepper
Dzbanek do herbaty Ora Gloss
540 ml, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Lustro Suds
Kosmetyczne, ø 13 cm
Dostawa od 23.10.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abner
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 14 cm
Dostawa od 21.10.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Harmonia
Marmurowa, ø 17,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
232 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Meri Meri
Torebka dziecięca Floppy Ear Bunny
Bawełniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Leonard
Pojemność 8 l
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 26.10.2026
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu bergamotki/o zapachu żywicy, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu wanilii/o zapachu neroli, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Wazon Otaru
Ceramiczny, beżowy, ø 17 cm, wysokość 32,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dorevi
Bawełniana/jedwabna, na zamek , abstrakcyjny wzór, 40x60 cm
Dostawa od 07.12.2026
213,16 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play Space
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoniebieski, 100x150 cm
Dostawa od 20.10.2026
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Light & Living
Wazon Avenia
Szklany, pomarańczowy, ø 22 cm, wysokość 17 cm
Dostawa od 20.10.2026
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Imprint
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Do kontaktu, metalowa/papierowa, biała/w kolorze srebra, szerokość 21 cm, długość 35 cm, wysokość 52 cm
(7)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Mireni
Papierowa, ø 29 cm
Dostawa od 07.12.2026
114,94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Figurka Nason
Marmurowa, 18x18 cm, wysokość 12,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Shine
300 ml, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Jada
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
Dostawa od 29.10.2026
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Averie
Ręcznie wykonany, szklany, jasnożółty, ø 17 cm, wysokość 28 cm
Dostawa od 21.10.2026
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Podpórka do książek Savi
Kamienna
(1)
Dostawa od 19.10.2026
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Olvira
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
Dostawa od 07.12.2026
159,87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
95
96
97
...
102
Załaduj więcej