Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 912 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
LEGO®
Termos dla dzieci
Metalowy, niebieski, 560 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw do zabawy Hasham
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Tace dekoracyjne zestaw Pepe
2 szt., 25x80 cm
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Lustro Suds
Kosmetyczne, ø 13 cm
Dostawa od 23.10.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Euromant
Koc Squares
Z mieszanki bawełny, jasnożółty, 140x180 cm
(3)
W magazynie
232 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Little Daisy
Bawełniana, żółta/kremowa, ø 35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy, 132x178 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Galaxy Breeze
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Zilverstad
Skarbonka Duck
Metalowa, 11x9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Mireni
Z papier mâché, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 14.12.2026
138,56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Zoro
Marmurowa, ø 15 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 29.10.2026
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 290 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
124 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
ONA
Ręczniki zestaw Pixie
2 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Flexa
Zestaw do zabawy Play Vegetables
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Tractor World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 26.10.2026
140 zł
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Liczba sztuk (2)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Evergreen Damask
Lniany, w abstrakcyjny wzór, 40x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Traktor Tractor
Drewniany, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, kremowa, 135x200 cm
(12)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Auto zabawkowe Cement Mixer
Drewniane, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 20x50 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, czarny, ø 20 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Radiobudzik FM Radio
Cyfrowy, 7x19 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Świecznik Crystal Art
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Fraga: Bergamot Orange
O zapachu pomarańczy/o zapachu bergamotki, pojemność 100 ml, ø 9 cm, wysokość 27,5 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (9)
Good Morning
Pościel dziecięca Dreamy
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Havin A Giraffe
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, turkusowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(8)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, brązowa, 200x200 cm
(41)
Dostawa od 04.11.2026
185,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(10)
Dostawa od 04.11.2026
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
House Nordic
Ramki zestaw Aspen
30x40 cm, 3 szt., ścienne, czarne, rozmiar zdjęcia: 21x30/rozmiar zdjęcia: 30x40
Dostawa od 26.10.2026
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Szkatułka na biżuterię Sahla
Ze sztucznej skóry, 22x15,5 cm, wysokość 4 cm
Dostawa od 27.10.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Poduszka dziecięca Rainbow
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki bawełny, 50x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Poduszka dziecięca Bows
Ze zdejmowaną poszewką, z bawełny organicznej, jasnożółta/różowa, 35x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, różowa, 230x220 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Morsø
Wazon River
Porcelanowy, czarny, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
232,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Space Trip
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Rex London
Poduszka dziecięca Joy
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki bawełny, 50x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Pamiętnik niemowlęcy Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw do zabawy Jools
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Zielona/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Soft as a Cloud
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, z mikrowłókna, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
84
85
86
...
103
Załaduj więcej