Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 912 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Vitro
6 szt., 460 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
18,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Indah
Marmurowa, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Blink
Czerwona, papierowa, LED, na baterie, z timerem, ø45x15 cm
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Artevasi
Doniczka Artemis
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cosy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, bordowy
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mila Home
Dywan dziecięcy Teddy Bear
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy/kremowy, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan dziecięcy Sunny World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Bestway
Materac dmuchany
Plastikowy, 203x152 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, niebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1136
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 450 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Olive Bunch II
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Across
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, szaroróżowe, 180x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pościel dziecięca Peppa Pig
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Beauty Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
152 zł
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Tafel
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Lilies
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Violet Hills
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy In My Town
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarno-biały, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz White Orchid
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1131
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, ø 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, żółte, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Gunne
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
Bambusowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Skarbonka Tractor
Metalowa, 14x8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze matowego srebra, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Fresh
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
194,99 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Good Morning
Pościel dziecięca Idun
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, biała/szałwiowa, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
207,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Nori
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, strukturalna, szara, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Fringilla
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Tracey
Pojemność 8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Classic
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x14,5 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze matowego złota, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze brązu, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Floral"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Abstract leaves
4 szt., tekstylne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Wazon Vechhia
Ceramiczny, kremowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Root
70x100 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Lucia Classic
Biała, z litego drewna, do kontaktu, ø12x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hartman
Poduszka na krzesło Belize
Zewnętrzna, kwiecista, 45x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
69
70
71
...
103
Załaduj więcej