Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 911 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Yule
2 szt., 380 ml, kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Sombra
Biała, papierowa, do kontaktu, ø70x20 cm
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Blomus
Poduszka dekoracyjna Teddy
Pluszowa, ciemnobrązowa, ø 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fedkolor
Obraz London
40x60 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Hearts
Dwuosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, różowa, flanelowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mijolnir
Pościel Blatt
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szarobeżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Niebieski, 70x140 cm
(95)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca North Sky
Zapachowa, sojowa, o zapachu czarnej porzeczki/o zapachu hebanu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
YAMAZAKI
Stojak na rower Tower
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, niebieska, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 230x220 cm
(97)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Zapach do wnętrz Frabli: Agave
O zapachu paczuli/o zapachu cytrusów/o zapachu Ylang Ylang/o zapachu ambry/o zapachu goździków, 100 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lunira
Bawełniana, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127,78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Knight
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, niebieska, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Zapach do wnętrz Frabli: Tonga
O zapachu cytrusów/o zapachu igliwia/o zapachu balsamico, 100 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Red Gingham
Lniany, w kratkę, 40x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor Coconut Milk Mango
O zapachu wanilii/o zapachu kokosa/o zapachu mango, pojemność 88,7 ml, ø 8 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
Geometryczny, niebieski, 140x300 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, beżowa, 135x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Siffer
Z żywicy polimerowej
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Judith
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Czarna, papierowa, LED, przenośna, na USB, ø12x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "Trio"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sweetie
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 20x12x35 cm
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Wazon Light Pink 182
Ceramiczny, różowy, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, pomarańczowa/jasnobrązowa, 230x220 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel Celina
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, kwiecista, zielona/kremowa, 140x220 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Swirlie
2 szt., szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Sanga
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Mini Waffle
Jasnobrązowy, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Woods
5 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Jangal
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Elmir
Metalowy
W magazynie
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świecznik Present
Z żywicy polimerowej, ze świątecznym motywem
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Świecznik Bell
Z żywicy polimerowej, ze świątecznym motywem
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Emile Henry
Forma do tarty Madeleine
ø 27 cm, ceramika
(1)
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Emile Henry
Forma do tarty Madeleine
26,5 x 24,5 cm, ceramika
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Emile Henry
Forma do tarty Madeleine
26,5 x 24,5 cm, ceramika
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
67
68
69
...
103
Załaduj więcej