Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 949 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 4 szt.
Brandani
Kubki zestaw Bridge
4 szt., 350 ml, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Cyril
920 ml, porcelanowy, bordowy/w kolorze kości słoniowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Morgane
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 620 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, beżowa, 220x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, różowa, 135x200 cm
(14)
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
The Poster Club
Plakat Sunday at Five – Maxine McCrann
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Ombre Rainbow Clouds
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/różowa, 135x200 cm
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Living Design
Poszewka na poduszkę Kara
Bawełniana, na zamek , w paski, 30x60 cm
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Filumi
Narzuta Talo
Z szenilu, jasnoszara, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Lustro Arcus
Ścienne, 50x70 cm
W magazynie
235 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Amelie
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, w paski/z ornamentami, 200x200 cm
W magazynie
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
OYOY Living Design
Poszewka na poduszkę Kara
Bawełniana, na zamek , w paski, 30x60 cm
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Lenorel
Marmurowa, 23x30 cm
W magazynie
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, bordowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Pościel Swan
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 140x200 cm
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Liczba sztuk (2)
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, ze stali nierdzewnej, lawendowa
(19)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Taca dekoracyjna Tenu
Drewniana, 15x32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Parus Pair
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 200x200 cm
(5)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Rex London
Zabawka interaktywna Magnetic Vet Play
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świecznik Quira
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9,5x45 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Vintage Rosebud Lace
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kwiecista, kremowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Premium
Stanley
Pokrowiec na termos All-Day Quencher Carry-All Rose Quartz
1,18 l, tekstylny, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Black 2.0
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Their Nibs
Pościel Peacock Feather
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z motywem zwierzęcym, biała/zielononiebieska, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca Woodfire
Zapachowa, sojowa, o zapachu ambry/o zapachu cedru, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
Cam Cam Copenhagen
Pojemnik dziecięcy Lierre
Tekstylny, beżowy, 32x23 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Lemon View
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Arlie
Z mieszanki bawełny, niebieski, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Turtles
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, niebieska, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, żółta, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Bianca
Pościel Vintage Rosebud Lace
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kwiecista, kremowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, niebieska, 200x200 cm
W magazynie
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
LotusGrill
Zestaw do grillowania
2 szt.
W magazynie
142,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
62
63
64
...
104
Załaduj więcej