Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 942 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Furry World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Frost
470 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
RHS
Pościel Floral Serenity
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnoniebieska, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "T-Rex"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Koc
Żółty/brązowy, 127x185 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
242 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Z mieszanki bawełny, na zamek , etno, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, zielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
My House
Pościel Boston
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, zielona, 140x200 cm
(1)
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Good Morning
Pościel Pure Elegance
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, szara, 140x220 cm
(1)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Madeline
Zielony, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Hemera
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Mette Ditmer Denmark
Wazon Ribbon
Ręcznie wykonany, porcelanowy, biały, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Veronika Boulová
Plakat Lady
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, czarna/beżowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Pantone
Wazon Yellow 012
Ceramiczny, żółty, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, ciemnofioletowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Amber Bronze Stripes
Lniany, w paski, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Purity
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Świeczniki zestaw Ribbon
2 szt., na świeczkę typu tealight, porcelanowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
84,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey and Minnie "Love"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czerwona/biała, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Beach Sun
Bawełniany, z napisami, czarny, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pościel dziecięca Lil Planet
Do łóżeczka, zapinana na guziki, zielona, 100x135 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Figurka Monkey
Metalowa, 5x17 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (2)
Sunnylife
Ręcznik plażowy Summer Stripe
Bawełniany, w paski, różowy, 90x175 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
2 szt., żółte, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
105 zł
52,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Moulin Roty
Przytulanka Tiho
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Plastikowa, LED, na baterie, 13x10x16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Fartuch Sage
Lniany, jasnozielony
(1)
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (5)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
Kindsgut
Zabawka do wody Pistachio
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Annie
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/szara, 240x220 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukcja/drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ręcznik Caro
Waflowy, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
58
59
60
...
103
Załaduj więcej