Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 918 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
Mila Home
Obrus
Kwiecisty, biały/jasnoniebieski, ø 140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Bieżnik Natural
Lniany, 40x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoniebieskie, 50x100 cm
(3)
W magazynie
150 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Świecznik Elef
Kamionkowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Gigi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, zielona/kremowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Restilo
Narzuta Palsha
Jasnoszara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Ręczniki zestaw Dora
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (90x150)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
knor
Ramka
75x30 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, ciemnoniebieski, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Good Morning
Pościel Magic
Dwuosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Hendrik
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, szara, 140x220 cm
(3)
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, beżowa, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Hyperion
Poduszka dekoracyjna Selene Luxury Chenille
Z szenilu, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Nori
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pineapple Elephant
Pościel Safiya Mandala
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w mandalę, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Retro
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w kratkę, niebieski/brązowy, 70x133 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Balvi
Ramka Isernia
44,5x28,5 cm, ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Nordic
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Kyoto Black
42x52 cm, ścienna, biała/czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na odkurzacz Tower
(3)
Dostawa od 15.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Leitz
Notes Cosy
80 str., w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 19.11.2026
154 zł
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Korkociąg Hédoniste
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
Dostawa od 04.11.2026
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, szary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Mustard
Lniany, 40x150 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Juliette
Z szenilu, w kolorze miedzi, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
ø 24 cm, metal
(6)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, różowe, 160x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
30x33 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Narzuta Serenity
Bawełniana, miętowa, 200x230 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Kubek termiczny Orange 021
430 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
KIS
Pojemnik dziecięcy Funny Box
Plastikowy, niebieski, 58x39 cm, wysokość 32 cm
(4)
W magazynie
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Selection
Pościel dziecięca Dogs
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 90x130 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Esschert Design
Konewka
Szklana, 1,4 l
(4)
Dostawa od 21.10.2026
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(2)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Good Morning
Pościel dziecięca Louie
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, różowa/beżowa, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
1
...
32
33
34
...
103
Załaduj więcej