Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Palenisko
Ø 50 cm, wysokość 25 cm
(211)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Do kontaktu, drewniany, czerwony/w kolorze złota, szerokość 5 cm, długość 46 cm, wysokość 28 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Big Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(27)
W magazynie
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Dekoracje ścienne zestaw Avaler
3 szt., metalowe, wysokość 22 cm
(157)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Fartuch ogrodowy
Zielony/brązowy
(121)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(113)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Grass Leaves
4 szt., na zamek , 43x43 cm
(84)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Kieliszki zestaw Abeille
4 szt., 230 ml, do wina
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Keter
Doniczka Hangingsphere
Wisząca, plastikowa, ø 35 cm, wysokość 22 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Czarny, 70x140 cm
(30)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Henry
Z mikropluszu, beżowa, 220x240 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 260x280 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Hezha
260 ml, ceramiczny, do cappuccino, niebieski
(52)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(49)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 220x240 cm
(133)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, drukowany, na płótnie
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Grass Leaves
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(48)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z ornamentami, ciemnozielona, 135x200 cm
(78)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 240x220 cm
(32)
Dostawa od 16.10.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Smithy
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 180x200 cm
(31)
Dostawa od 26.10.2026
107 zł
z kodem
133,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnoszary, 160x210 cm
(40)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse High Building
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 240x200 cm
(37)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 220x200 cm
(54)
Dostawa od 16.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(210)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Hamak Hawaii
Długość 155 cm, szerokość 100 cm, nośność 100 kg
(69)
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 200x220 cm
(310)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
200,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Hezha
260 ml, ceramiczny, do cappuccino, kremowy
(33)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 160x200 cm
(33)
W magazynie
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna
Ze sztucznego futra, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(63)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, brązowa, 200x200 cm
(108)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Euromant
Koc Basics Plain
Z mieszanki bawełny, kremowy, 140x180 cm
(44)
W magazynie
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, w naturalnym kolorze, szerokość 2,5 cm, długość 12 cm, wysokość 9 cm
(69)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Keksówka
28 x 23 cm, silikon
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnozielona, 135x200 cm
(59)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, drukowany, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cattara
Grill Double
Na węgiel drzewny
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Podpórka do książek Tower
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Havhav
Pikowany, beżowy, 160x220 cm
(98)
Dostawa od 04.11.2026
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 190 cm
(84)
W magazynie
98 zł
z kodem
121,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 220 ml, do whiskey
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
46,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, 50x90 cm
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, szara, 240x260 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(93)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, zielona/beżowa, 200x200 cm
(74)
W magazynie
124 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
1
2
3
4
5
...
102
Załaduj więcej