Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 924 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Orion
Termos Termo
6 l, na jedzenie, kremowy
(3)
W magazynie
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, ze stali nierdzewnej, zielony
(3)
W magazynie
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Ingrid Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(3)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Birger Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Good Morning
Pościel dziecięca Unilove
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Carousel Off-White
W kolorze kości słoniowej, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 12,5x13x15 cm
(3)
W magazynie
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Adya
Z mieszanki wiskozy, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(3)
W magazynie
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
Dzbanek termos Alessia
1 l, plastikowy, biały/w kolorze złota
(3)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ingrid Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(3)
W magazynie
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 230x220 cm
(3)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Faella
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(3)
W magazynie
128 zł
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 240x260 cm
(3)
W magazynie
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
890 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maricala
2 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne/beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
91 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, szaroróżowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
House Nordic
Lampion Stoense
Metalowy, ø 24,5 cm, wysokość 40 cm
(3)
W magazynie
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, różowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Cars "Legend"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czerwona, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Oxana
2 szt., kamienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
119 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Asu
Z mieszanki bawełny, brązowa, 50x50 cm
(3)
W magazynie
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Szkatułka na biżuterię Wavy
Metalowa, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Belle & Boo
Pościel dziecięca Fairytale
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, bawełniana, 135x200 cm
(3)
W magazynie
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Hübsch
Ramka Loft
30x24 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Modest
Na waciki, szklany, beżowy, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
Their Nibs
Pościel Mon Coeur
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Descanso
Pościel Colinda
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara/brązowa, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sanga
9 szt., szklane
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, białe, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Mila Home
Narzuta Waffle
Bawełniana, niebieska, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Hanse Home
Dywan dziecięcy Kids Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Osłonka na doniczkę Meda
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka Prisma
25x30 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 20x25
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, szara, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
The Poster Club
Plakat Dancing Dots – Leise Dich Abrahamsen
30x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Ticking Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
26
27
28
...
103
Załaduj więcej