Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 924 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Batman "The Emblem"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, szara, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, beżowe, 160x200 cm
(4)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 9,55 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Unidance
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, różowa, flanelowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Hugs
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, brązowa/beżowa, bawełniana, 100x135 cm
(4)
W magazynie
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, szary, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, metalowy, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Pride
375 ml, porcelanowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Mirabel
Adwentowy, metalowy
(4)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 92 h, ø 7 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Dyfuzor Drop
Elektryczny, ø 17 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, 28,5x28,5 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Sahara
Bawełniana, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubki zestaw Beth
2 szt., 300 ml, ceramiczne, kremowe
(4)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
32x42 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Orion
Nóż
Typu santoku, ze stali damasceńskiej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
28 x 20 cm, stal nierdzewna
(4)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Świeczniki zestaw Calma
2 szt., szklane/betonowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
2 szt., ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
241,99 zł
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, czarny, 26x20 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/różowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, jasnoszary
(4)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
134,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
Joseph Joseph
Lustro Viva
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 18,5x23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Heart"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Fraga: Rose & White Musk
O zapachu róży/o zapachu piżma, czas pachnięcia 4 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 9 cm, wysokość 27,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (9)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, turkusowe, 220x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Melange
Lniany, 40x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw Multi-Pack
3 szt., plastikowe, czerwone/niebieskie, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Brązowa, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Ophelia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Meadore
Szara, 220x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
knor
Obrazy zestaw Rocky Coast
30x40 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Casilla
Pikowany, biały/szary, 220x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Remember
Maty stołowe zestaw Lime
2 szt., bawełniane, geometryczne, ø 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Inu
Frotte, jasnoszary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, z ramą w zestawie/szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gentlemen's Hardware
Breloczek z pendrivem Key Tidy
Metalowy/ze sztucznej skóry, czarny
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoszary, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, szary, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
22
23
24
...
103
Załaduj więcej